Dziękuje za pyszny przepis
, na pewno wykorzystam go nie raz bo już zaczynam robić sobie dynię w słoiku do tego pysznego ciasta żeby starczyło na długie zimowe wieczory
Piekę to ciasto kolejny raz, jest rewelacyjne, mało pracy przy nim, a smak powala, dla mnie pycha !!!!!!!!!
Wczoraj wypróbowałam ten przepis, mam nadzieję że wyjdą naprawdę dobre. To moje drugie w życiu podejście do marynowanych grzybków, pierwsze niezbyt udane było.
Pytanie tylko po jakim czasie można je już jeść? Będę wdzięczna za szybką odpowiedź ;)
Wkn, świeżą kapustę, nie kiszoną :)
Tak, dobrze to określiłaś - dzieciaki lubią maczać w niej kromy chleba i pałaszować :)
Taka trochę rzadka fasolka po bretońsku, sposobem "bigos czy kapuśniak".
Uwielbiam fasolę w każdej postaci. Dzięki za przepis i na pewno wypróbuję.
No pięknie - i teraz mam dylemat, czy przeznaczyć twaróg na leniwe z ziemniakami, czy jednak lecieć po kapustę kiszoną i smażyć Twoje krokiety :)
Faktycznie, ale Inaczej robisz, z żelfixem i sokiem pomarańczowym. Może ja Twojego też spróbuję?
Pyszny chłodnik. Robiłam go latem ale zapomniałam dodać komentarz:) Godny polecenia!
Dla mnie ciasto takie sobie.Powtórki raczej nie będzie.Oczywiście nie oznacza to ,że jest nie dobre:)po prostu mi nie przypadło do gustu.
Wczoraj robiłam chrzanowy - do jajek. Wyszedł bardzo dobry.
Szczerze, to zawsze mięso najpierw duszę a na koniec zaprawiam mąką. Wtedy sos wychodzi mi ciemniejszy, taki bardzo lubimy :)))
Mięso bardzo dobre, na pewno jeszcze powrócę do tego przepisu, bo nam smakowało.Nie dałam wegety, bo domowej nie posiadam a sztucznej nie toleruje, ale przy podanej ilosci warzyw wydaje się nie potrzebna, nam smakowało. Sos zmiksowałam na gładką masę.