Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

eczaban

(2013-10-05 13:25)

Dziękuje za pyszny przepis  , na pewno wykorzystam go nie raz bo już zaczynam robić sobie dynię w słoiku do tego pysznego ciasta żeby starczyło na długie zimowe wieczory

JustynaH

(2013-10-05 11:28)

Piekę to ciasto kolejny raz, jest rewelacyjne, mało pracy przy nim, a smak powala, dla mnie pycha !!!!!!!!!

Busiaaa

(2013-10-05 11:11)

Wczoraj wypróbowałam ten przepis, mam nadzieję że wyjdą naprawdę dobre. To moje drugie w życiu podejście do marynowanych grzybków, pierwsze niezbyt udane było.

Pytanie tylko po jakim czasie można je już jeść? Będę wdzięczna za szybką odpowiedź ;)

Bahati

(2013-10-05 11:04)

Wkn, świeżą kapustę, nie kiszoną :)

Fot. Wkn, Fasolówka
Fasolówka
7.5k
46
4
Wkn
Wkn

(2013-10-05 11:02)

Tak, dobrze to określiłaś - dzieciaki lubią maczać w niej kromy chleba i pałaszować :)

Dżanina Fonda

(2013-10-05 10:59)

Taka trochę rzadka fasolka po bretońsku, sposobem "bigos czy kapuśniak".  Uwielbiam fasolę w każdej postaci. Dzięki za przepis i na pewno wypróbuję. 

Anna Z

(2013-10-05 10:53)

I jeszcze zdjęcie :)

Wkn

(2013-10-05 10:35)

No pięknie - i teraz mam dylemat, czy przeznaczyć twaróg na leniwe z ziemniakami, czy jednak lecieć po kapustę kiszoną i smażyć Twoje krokiety :)

marialeksandra

(2013-10-05 10:30)

Faktycznie, ale Inaczej robisz, z żelfixem i sokiem pomarańczowym. Może ja Twojego też spróbuję? 

Alear Aavena

(2013-10-05 10:24)

Pyszny chłodnik. Robiłam go latem ale zapomniałam dodać komentarz:) Godny polecenia!

milunia

(2013-10-05 10:15)

Dla mnie ciasto takie sobie.Powtórki raczej nie będzie.Oczywiście nie oznacza to ,że jest nie dobre:)po prostu mi nie przypadło do gustu.

alana

(2013-10-05 09:09)

Ponawiam pytanie czy ktos piekl z mrozonymi jagodami

abidiasz

(2013-10-05 08:40)

Wczoraj robiłam chrzanowy - do jajek. Wyszedł bardzo dobry.

piszczalka

(2013-10-05 08:08)

Szczerze, to zawsze mięso najpierw duszę a na koniec zaprawiam mąką. Wtedy sos wychodzi mi ciemniejszy, taki bardzo lubimy :)))

piszczalka

(2013-10-05 08:02)

Mięso bardzo dobre, na pewno jeszcze powrócę do tego przepisu, bo nam smakowało.Nie dałam wegety, bo domowej nie posiadam a sztucznej nie toleruje, ale przy podanej ilosci warzyw wydaje się nie potrzebna, nam smakowało. Sos zmiksowałam na gładką masę.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij