Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Lucylla

(2013-10-03 08:40)

dżemu oczywiście, o matko...

Lucylla

(2013-10-03 08:38)

Dobrze jest dodać łyżkę drzemu malinowego. A nogi-po wymoczeniu ich w wodzie z solą-ponacierać alkoholem. No i wysokie dawki witaminy C-ja biorę łyżeczkę kwasu L-askorbinowego.Czyli około 5 g witaminy C.Nie kupuję aptecznej, szkoda kasy...

aga1173

(2013-10-03 08:34)

Pokrywamy jednym kawałkiem masy cale auto na czerwono. A na to przyklejamy inne elementy. Na całe auto dla początkujących potrzeba około 800 gram masy cukrowej. Ja nie pracuję z marcepanem.

ponczoweczka

(2013-10-03 08:23)

a i jeszcze dodam, ze faktycznie pieklam go w podanej temperaturze przez 1h, do 1,10h....tak dla pewnosci ;)

ponczoweczka

(2013-10-03 08:21)

Sluchajcie, przepis jest genialny, w tym tygodniu zrobilam juz dwa ciasta, tak smakuje domownikom. Polecam wzbogacic przepis o budyn waniliowy, ktory klade na starte jablka, no i jeszcze dalam ciut wiecej wiorek, ale to wedle gustu. Super!!!! Polecam!!!.Wedruje do ulubionych ;)

megi65

(2013-10-03 08:10)

Emesio ! Po raz kolejny Twoja mikstura postawiła mnie na nogi , zanim przeziębienie wpakowałaby mnie do łóżka . Bardzo ważne , należy wyprzedzić  choróbsko , gdy już czujesz się  '' niewyrażnie '' . Po wypiciu nóżki do gorącej wody z solą , skarpety na stópki i mykk do łóżeczka . Faaajne uczucie rano obudzić się ... zdrowym i z dobrym wigorem . Pozdrawiam

agusia040675

(2013-10-03 07:37)

Dzięki za odpowiedź

irka

(2013-10-03 06:47)

dziękuję za szybką odpowiedź!:) w takim razie pogotuję 1,5 h i spróbuję zacząć mieszać..

megi65

(2013-10-03 06:41)

Aguś ! Moja keksówka u podstawy ma 27 cm .

agusia040675

(2013-10-03 06:17)

Megi a ta keksówka to jakich rozmiarów?

kodniczek

(2013-10-03 06:07)

czy może ktoś napisać jakiej ilości masy marcepanowej trzeba na przykrycie takiego tortu?proszę pomóżcie

kola

(2013-10-03 00:43)

Dzisiaj jest 5 dzień kiszenia i warzywa smakują naprawdę dobrze, marchewki, seler i papryka są dość miękkie, a kalafior chrupiący. Paprykę trochę za cienko pokroiłam i trochę się rozwala, ale poza tym jest OK. I brakło mi tak z pół litra zalewy, ale to nie problem. Fajna sprawa jako przegryzka, do obiadu czy jako dodatek do kiełbaski na ciepło. Nam smakuje. Polecam.

mary50

(2013-10-02 22:45)

Poniewaz szynka wyszla poprzednim razem super,dzis znow zrobilam .Jutro proba poniewaz jest z innego miesa niz poprzednio.nastepnym razem zrobie z indyka.

bogdzia

(2013-10-02 22:24)

Tak, gdybym go do tego mielenia zagoniła, to pewnie za moment pędziłby do miasta dokupić, to co wyjadł. 

Fot. Paszczakowa, Pizzerki
Pizzerki
39.3k
562
77
Paszczakowa
azi-3

(2013-10-02 22:21)

pizzerki wyszły przepyszne, dziecko zadowolone, więc z przepisu skorzystam jeszcze nie raz:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij