Zrobiłam brzoskwinie wg tego przepisu,ostatnio była próba ,smakują jak brzoskwinie kupione w puszcze.Polecam
Taka kukurydza zerwania u kogokolwiek na. Polu może być pastewna i nie nadaje się do jedzenia tylko na paszę dla bydła , dlatego trzeba wiedzieć czy to jadalna czy pastewna.Mieszkam na wsi i dookoła mnie rośnie kukurydza ale nie taka do jedzenia .Skoro rwiesz u sąsiada to zapewne wiesz że jest jadalna , a jeżeli rwiesz gdzie popadnie to nie byłabym taka pewna co jesz.
przyznaje się że nigdy nie siałam, zawsze u kogoś sobie narwę prosto z pola :)
Nenko ! Agusia udzieliła trafnej odpowiedzi ..dziękuje bardzo . Mianuje Ciebie rzecznikiem moich ciast
!
Świetne kształty Bogdziu, miło mi że przepis się spodobał:)
Makusiu, pozwoliłam sobie pobawić się ciastem i serem z twojego przepisu i naprodukowałam w ilosci niemal hurtowej bułeczki. Takie ci one wyszły. Bardzo dobre ciasto, puszyste, po prostu pychota. Dziękuję i pozdrawiam.
Ze śliwkami też wyszło bardzo dobre. Robię je często, bo jest szybkie i smaczne. Daję różne owoce, zawsze się udaje.
Może ja odpowiem za autorkę.Do musu brzoskwiniowego dajemy rozpuszczoną galaretkę
Keczup wyszedł super. Od razu zrobiłam z podwójnej porcji, jednakl nie dodając cayenne - jest idealny. dziękuję za przepis :-)
Prosty szybki pomysł na smaczne danie :). Dodałam jeszcze fasolki w sosie chili i dorabianie "mokrego" łącznika miałam z głowy. Polecam!
Ciasto przepyszne
Przepis bardzo szybki i prosty w wykonaniu , placek efektownie wygląda a najważniejsze ,że wszystkim smakował.
Proszę napisz co jest z tą żelatyną,bo dodaje się ją do musu i do masy ale nie wiem w jakich proporcjach. Może coś przeoczyłam ale nie potrafię tego poskładać
Zrobiłam dzisiaj sos Twojej Mamusi właśnie do pręgi rosołowej i resztek pieczeni z karczku... powiem jedno TO JEST PYSZNE MNIAM
Dudi_1 , w okolicach Janowa mówią na te grzyby chochółki :)
hihi :) ja również oglądałam ten program i bardzo zaciekawił mnie pomysł na schabowego z karkówki. Zrobiłam i był całkiem niezły ALE: tu moja rada: karkówka nie może być przerośnięta, mieć zbyt dużo włókien i musi być mega świeża. Wiadomo że w ogóle do gotowania tylko świeże mięso sie nadaje, ale jak nie przyprawiamy mięsa jakoś szczególnie bardzo (jak w przypadku schabowego tylko pieprz i sól) to naprawdę trzeba mieć dobry sklep mięsny na oku. Ale przepis naprawdę fajny i godny wypróbowania. Ja dałam mniej cebuli, bo mam małe dzieci i wcale nie śmierdział cebulą.
Ciekawe ile Polek natchnionych programem zrobiło taki obiad ;)