Rewelacja - następnym razem podam z ryżem. Klopsy robiłam okrągłe i podłużne dla odróznienia wieprzowych od drobiowych;) Dzięki
Wprawdzie ten przepis na racuchy różni się nieco od mojego,ale jest taka sama zasada-gdy mieszamy ciasto drożdżowe,ono na jakiś czas opada,czyli 'zwarza" się.Póżniej wraca do swojego kształtu i objętości.
Było usmażyć,a nie stwierdzić od razu,że poszło na straty.
niestety ciasto mi się zważyło przy mieszaniu. Szkoda tylko składników.
rdzina czekam więc na przekaz o doznaniach smakowych. Pierogi z kaszą gryczaną i białym serem, do tego cebulka podsmażona i przyprawy mmm też smacznie wychodzi, spróbuj
pyszny kuraś, polecam
matani a kto z nas dokładnie zna cały WŻ ?
Cieszę się, że ciasto przynajmniej w połowie smakowało.
przyznaje pyszne juz pare razy robilam i wszystkim smakowalo polecam
danie smaczne nastepnym razem sprobuje z kurczakiem
miesko kruche bardzo smaczne sosik pychotka
Witam. Mam baniak 10 litrowy i bardzo dużo winogron.Wstawiłam w przeliczeniu według przepisu. Czy mogę resztę winogron zamrozić (nie myte oczywiście) i później z niego zrobić wino? Czy ktoś rrobił z mrożonego? Szkoda mi wyrzucać winogron a innych przetworów z niego nie robie.
bardzo dobra szarlotka tylko szybko znikla
dla mnie sos trochę za mdły. Pomomo to, pulpeciki ciekawe w smaku. Następnym razme trochę zmodyfikuję składniki sosu.
O kurczaczki, patrzę dopiero że masz taki "mój pomysł" w swoich przepisach
a ja autentycznie myślałam, że sama na niego wpadłam. Widać nie czytam dokładnie WŻ. Dorzucam w takim razie do ulubionych i to drugie, już wiem że mi smakuje
Janeczko podkradłam połowę Twojego przepisu :) Zrobiłam ciemny biszkopt z 6 jaj, przekroiłam go na pół, na dół dałam warstwę jabłek, na to ciemny biszkopt i na to masa serowa z 1 kg na wierzch okrągłe biszkopty polane czekoladowym picassem. Dla mnie pycha. 1/2 mojej rodzinki niestety ma długie ząbki na owoce i stwierdzili, że "ta góra super, ale te jabłka..." nie będę komentować ich podejścia :) myślałam, że uda się przemycić, a tu zonk jak zwykle.
Dziękuję :) i również pozdrawiam!