Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Olek

(2013-09-22 18:42)

Rewelacja - następnym razem podam z ryżem. Klopsy robiłam okrągłe i podłużne dla odróznienia wieprzowych od drobiowych;) Dzięki

jolka60

(2013-09-22 18:36)

Wprawdzie ten przepis na racuchy różni się nieco od mojego,ale jest taka sama zasada-gdy mieszamy ciasto drożdżowe,ono na jakiś czas opada,czyli 'zwarza" się.Póżniej wraca do swojego kształtu i objętości.

Było usmażyć,a nie stwierdzić od razu,że poszło na straty.

martak74

(2013-09-22 17:57)

niestety ciasto mi się zważyło przy mieszaniu. Szkoda tylko składników. 

janeczka669

(2013-09-22 17:54)

rdzina czekam więc na przekaz o doznaniach smakowych. Pierogi z kaszą gryczaną i białym serem, do tego cebulka podsmażona i przyprawy mmm też smacznie wychodzi, spróbuj

gogulka

(2013-09-22 17:51)

pyszny kuraś, polecam

janeczka669

(2013-09-22 17:50)

matani a kto z nas dokładnie zna cały WŻ ?

Cieszę się, że ciasto przynajmniej w połowie smakowało.

303rebeka

(2013-09-22 17:34)

przyznaje pyszne juz pare razy robilam i wszystkim smakowalo polecam

303rebeka

(2013-09-22 17:27)

danie smaczne nastepnym razem sprobuje z kurczakiem

303rebeka

(2013-09-22 17:24)

miesko kruche bardzo smaczne sosik pychotka

dziuniak1

(2013-09-22 17:22)

Witam. Mam baniak 10 litrowy i bardzo dużo winogron.Wstawiłam w przeliczeniu według przepisu. Czy mogę resztę winogron zamrozić (nie myte oczywiście) i później z niego zrobić wino? Czy ktoś rrobił z mrożonego? Szkoda mi wyrzucać winogron a innych przetworów z niego nie robie.

303rebeka

(2013-09-22 17:21)

bardzo dobra szarlotka tylko szybko znikla

sylviko

(2013-09-22 17:20)

dla mnie sos trochę za mdły. Pomomo to, pulpeciki ciekawe w smaku. Następnym razme trochę zmodyfikuję składniki sosu.

matani

(2013-09-22 17:16)

O kurczaczki, patrzę dopiero że masz taki "mój pomysł" w swoich przepisach  a ja autentycznie myślałam, że sama na niego wpadłam. Widać nie czytam dokładnie WŻ. Dorzucam w takim razie do ulubionych i to drugie, już wiem że mi smakuje 

matani

(2013-09-22 17:14)

Janeczko podkradłam połowę Twojego przepisu :) Zrobiłam ciemny biszkopt z 6 jaj, przekroiłam go na pół, na dół dałam warstwę jabłek, na to ciemny biszkopt i na to masa serowa z 1 kg na wierzch okrągłe biszkopty polane czekoladowym picassem. Dla mnie pycha. 1/2 mojej rodzinki niestety ma długie ząbki na owoce i stwierdzili, że "ta góra super, ale te jabłka..." nie będę komentować ich podejścia :) myślałam, że uda się przemycić, a tu zonk jak zwykle.

Anna Z

(2013-09-22 17:05)

Dziękuję :) i również pozdrawiam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij