Odpowiedz proszę Basilek do czego podajesz taką konfiturę. Przepis ciekawy ale czym to jeść:)
Pytanko może dziwne, ale obawiam się tego sosu sojowego, czy jeśli go odpuszczę będzie ok, czy jest to niezastąpione w tym przepisie?
najlepszy będzie winny lub np jablowy(czyli nie spirytusowy 10%),ale jeśli nie masz takiego=po prostu rozcieńcz zwykły ocet i tyle lub daj go mniej:)
Dziękuję za komentarz i zdjęcie. ;)
Megi czy brzoskwinie miksujemy razem z syropem czy je odsączamy?
Ależ kaczucha:))
Bardzo się cieszę, że ciasto smakowało
Pyszna sałatka;).
wyglada na apetyczne, az slinka cieknie
potwierdzam, sa pyszne : )
gabigol db to skomentowala :)
Upieczone, zjedzone
Pyszne!!! Na jutro do kawy nie ma ani okruszka![]()
Przepis ,,poszedł" dalej....Dzięki Madziu:)
Madziu, zmiluj sie. Kto to wszystko zjada ? Ciasto wyglada rewelacyjnie i pewnie jest pyszne.Pozdrawiam Cie serdecznie.
Omlet wyszedł tak pyszniutki, że aż założyłam konto na portalu, by podzielić się swymi pozytywnymi odczuciami z innymi. Naprawdę świetny przepis. Polecam wszystkim serdecznie i dziękuję autorce za podzielenie się nim :)
Świetnie ci wyszło to ciasto i na pewno nie źle smakuje hop do ulubionych .