Usmażyłam dzisiaj na próbę dla męża, niestety nam nie smakowało, a to dlatego że kotlet zalatywał cebulą. Zostanę jednak przy tradycyjnym schaboszczaku:)
Witam, zrobiłam ze względu na pozytywne komentarze i niestety nie przypadło mi do gustu. Wolę tradycyjne flaczki, ale proszę nie zrażać się - to moja opinia.
MR- cudnie wygląda ten torcik i myślę, że też tak smakuje! W tym tygodniu mam babskie spotkanie przy winku, tak więc zrobię ten torcik- a co!!! Napiszę jak wyszedł. Pozdrawiam
Zrobione! Prawie zjedzone! PYCHA! Nastepne z jabłkami ale jednak będę dawała zamiast twarogu serki homo waniliowe i 2 budynie. To tak po mojemu.
Przepis super :) napewno skorzystam, podsylam rownież link do tortu także bazujacego na cieście francuskim http://kotlet.tv/tort-na-francuskim-ciescie
Wszystkim , którym zasmakowało ciasto polecam po sezonie śliwkowym wybrać jabłko . Smakuje również dobrze połączenie twarogu z jabłkiem ..
A czy mogę wiedzieć co to jest to okrągłe ? :)
Pyszota :)
ja zamiast wieprzowinki dałam filet z kurczaka, reszta według przepisu... szaszłyczki pierwsza klasa... dzięki za przepis!:)
smalczyk pychota! dzięki za przepis:)
sałatka pycha! goście na imprezie się zajadali:) dzięki za przepis!:)
to już któryś z kolei przepis na pizzę, który uskuteczniłam.. i już nie szukam dalej.. pizza rewelacja! jak z dobrej pizzerii! wielkie dzięki za przepis!:)
prosty przepis,a jaki efekt... pasztet pychota:)
na imprezie (a stół był syto zastawiony) zniknęły jako pierwsze! to chyba wystarczy za komentarz:)
flaczki pychota! dzięki za świetny przepis!:)