No niestety nic nie namieszałam :( Zawsze trzymam się ściśle przepisu.
Zuzanno ... cebula jest tylko w marynacie mlecznej .. jak masz ochotę i zdrowa wątrobę to możesz osuszyć i usmażyć ..
.
Ile sztuk około wychodzi z podanej ilości składników?
a co z cebulą? chyba odrzucić, ale czy tak?
oglądałam ten sam odcinek "kuchennych....". też miałam zamiar wyprobować ten przepis
Bardzo pyszna babka! polecam i dziekuje za przepis
Aguś ! Wczoraj patrzyłam na karkówke i miałam ochotę zrobić taki mega kotlet ale była nie satysfakcjująca mnie . Kotlet na gigancie tak nazywam
a mięsa nie panieruje w mące , prawie żadnego z wyjątkiem ryb i tylko w ocet .
Całkiem niedawno zastanawiałam się jak wyglądało by ciasto z ciasta francuskiego przełożone masą , obojętnie jaką , i mam odpowiedż.Ląduje w ulubionych i do realizacji w najbliższym czasie.
Fantastyczny, dodany do ulubionych i do spróbowania na następny weekend :)
Ja nigdy nie panieruję kotletów w mące, ale myślę, że jak takie lubisz to nic nie stoji na przeszkodzie żeby panierować po swojemu :)
O Patrycjo, na ten moment czekam z niecierpliwością, chyba się do ciebie wybiorę na to cudo i to bez zaproszenia
Żulio, przecież autorka napisała w komentarzu powyżej Twojego, że już nie dodaje do rosołu kostek...