Prze pomyłkę opinia poszła pod przepis "Ciasto z jagodami" autorstwa gosiaczek44;)
Upss.. teraz widzę, że piekłam z przepisu olusi23 "Ekspresowe i przepyszne ciasto z jagodami" i tam powinien pojawić się komentarz, ale są to dokładnie te same przepisy różniące się tylko ilością mąki;)
Mam sprawdzony sposób na ciasto na pierogi ale tym razem do pierogów z jagodami wykorzystałam ten przepis i nie żałuję;)
W mące nie trzeba panierować?
W przepisie podano szklankę jagód, ja dałam 1 litr i uważam, że za mało.Chyba ciasto miałam zbyt gęste, bo jagody nie zapadły się. Piec musiałam znacznie dłużej. Posypałam cukrem pudrem. Ogólnie ciasto proste w wykonaniu i dobre;)
Ja dobrałam się po 2 dniach:):):)pyszna!
Tineczko ,przepis jest rewelacyjny.Ja zrobiłam paprykę 2 dni temu i dziś już jest pyszna.Troszke oleju dodałam do sałatki greckiej,....pyszności.Mamy teraz sezon na paprykę ,która nie jest droga,zachęcam więc wszystkich do wypróbowania przepisu.Ja dodałam więcej ziół.
margarynę do ciasta pierw rozpuścić?
Jak dla mnie trzy w jednym szybko tanio SMACZNIE.Dziekuję
Mało pracochłonne a przepyszne danie,można zmieniać smak dżemów i za każdym razem mamy nową potrawę.Dziękuje za dżemowe inspiracje
Cuuudo!!! Myślę, że też tak bardzo smakuje jak pięknie wygląda.
Bardzo dziękuję za smakowity pomysł na rodzinną kolację,zadowolił wszystkich wegetarian i mięsożerców gdyż dla nich dołożyłam usmażonego fileta.
Pierwszy raz zrobiłam ten serek,wersja bez owoców.Był pyszny,następnym razem spróbuję z bananem.
Zrobiłam z jednej porcji i byłam tak zachwycona łatwością wykonania i tym,że garnek nie przypalony,że dwie kolejne porcje czekają na smażenie.Rewelacja!
No i wreszcie jest ciasto dla mnie "niepiekącej", machnę w sobotę i powiem , udany wypiek czy też jak zwykle u mnie - listewka