Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Olek

(2013-09-15 15:58)

Prze pomyłkę opinia poszła pod przepis "Ciasto z jagodami" autorstwa gosiaczek44;)

Olek

(2013-09-15 15:56)

Upss.. teraz widzę, że piekłam z przepisu olusi23 "Ekspresowe i przepyszne ciasto z jagodami" i tam powinien pojawić się komentarz, ale są to dokładnie te same przepisy różniące się tylko ilością mąki;)

Olek

(2013-09-15 15:48)

Mam sprawdzony sposób na ciasto na pierogi ale tym razem do pierogów z jagodami wykorzystałam ten przepis i  nie żałuję;)

nina

(2013-09-15 15:41)

W mące nie trzeba panierować?

Olek

(2013-09-15 15:40)

W przepisie podano szklankę jagód, ja dałam 1 litr i uważam, że za mało.Chyba ciasto miałam zbyt gęste, bo jagody nie zapadły się. Piec musiałam znacznie dłużej. Posypałam cukrem pudrem. Ogólnie ciasto proste w wykonaniu i dobre;)

 

milunia

(2013-09-15 15:35)

Ja dobrałam się po 2 dniach:):):)pyszna!

milunia

(2013-09-15 15:32)

Tineczko ,przepis jest rewelacyjny.Ja zrobiłam paprykę 2 dni temu i dziś już jest pyszna.Troszke oleju dodałam do sałatki greckiej,....pyszności.Mamy teraz sezon na paprykę ,która nie jest droga,zachęcam więc wszystkich do wypróbowania przepisu.Ja dodałam więcej ziół.

Zuzanna248

(2013-09-15 15:21)

margarynę do ciasta pierw rozpuścić?

lidka315

(2013-09-15 15:12)

Jak dla mnie trzy w jednym szybko tanio SMACZNIE.Dziekuję

lidka315

(2013-09-15 15:07)

Mało pracochłonne a przepyszne danie,można zmieniać smak dżemów i za każdym razem mamy nową potrawę.Dziękuje za dżemowe inspiracje

Zuzanna248

(2013-09-15 15:06)

Cuuudo!!! Myślę, że też tak bardzo smakuje jak pięknie wygląda.

lidka315

(2013-09-15 15:01)

Bardzo dziękuję za smakowity pomysł na rodzinną kolację,zadowolił wszystkich wegetarian i mięsożerców gdyż dla nich dołożyłam usmażonego fileta.

ejotka

(2013-09-15 15:00)

Pierwszy raz zrobiłam ten serek,wersja bez owoców.Był pyszny,następnym razem spróbuję z bananem.

ejotka

(2013-09-15 14:57)

Zrobiłam z jednej porcji i byłam tak zachwycona łatwością wykonania i tym,że garnek nie przypalony,że dwie kolejne porcje czekają na smażenie.Rewelacja!

patrycja1

(2013-09-15 14:48)

No i wreszcie jest ciasto dla mnie "niepiekącej", machnę w sobotę i powiem , udany wypiek czy też jak zwykle u mnie - listewka

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij