Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

kasiak73

(2013-09-14 10:40)

Czy ciasto koniecznie trzeba podpiekać ,mam gazowy piekarnik i boje się że pożniej mi się przpali spód??

nikozja

(2013-09-14 10:39)

Za chwilkę robię to ciasto...zobaczymy...

janeczka669

(2013-09-14 10:38)

Chochlik ukradł zdjęcie z poprzedniego wpisu .

janeczka669

(2013-09-14 10:36)

Dziś bez lukru i cukru bo mocniej posłodziłam ser. Jak zawsze pyszne.

olajanus

(2013-09-14 09:45)

Również robiłam to ciasto wyszło bardzo dobre - polecam szczególnie dla osób, które nie przepadają za bardzo słodkimi ciastami i osobom dbającym o linię :)

malaga73

(2013-09-14 09:02)

pyszna i jeszcze raz pyszna,zrobiłam z podwójnej porcji i chyba muszę zrobic powtórkę,bo malizną pachnie..dziękuję autorce i pozdrawiam

izawronska

(2013-09-14 08:58)

2 i 3/4 płatków owsianych czego, lyzek czy szklanek??

megi65

(2013-09-14 06:55)

 Xavierka nie strasz nie strasz  .. mam zamiar dzisiaj upiec ciacho ..o wynikach poinformuje ...

Xavierka

(2013-09-14 01:14)

Coś sknociłam bo wyszedł mi niezły zakalec i wydaje mi się, że został on spowodowany za małą ilością mąki.

Luelle

(2013-09-14 00:33)

Powodzenia! :) Nie zajmuje to wiele czasu i nie jest to takie trudne ;)

jola0505

(2013-09-14 00:11)

Przed chwilą włożyłam do słoiczków te pyszne powidełka. Garnek czyściutki, wszystko niemalże samo się zrobiło. Mati, pięknie dziękuję za świetny przepis, pewnie jeszcze nie raz skorzystam i z innymi się podzielę. Pozdrawiam

handzik

(2013-09-13 23:08)

Sałatka super :) już zagościła na stałe w moim menu :)

olena

(2013-09-13 22:41)

Też zrobiłam i postanowiłam zapomnieć, ale skoro już dajecie recenzje to dorzucę swoją.

Niespecjalnie nam smakowało, ja myślę że połączenie słodkiej coca coli ze słodkim keczupem

to nie jest najlepszym pomyslem. U mnie już nie ma ochotnika na powtórkę, a zrobilam na niedzielny obiad dla siedmiu osób.

Wiadomo że są gusta takie i owakie, ale sos z tego przepisu p w/g mojego syna za bardzo pachnie jadalnią w pewnych sieciach. Przykro mi, ale sprobowałam i nie polecam.

monika11097

(2013-09-13 22:05)

bardzo dobry rosol!!!nie mialalm kapusty I dalam tylko piec giozdzikow .wyszedl super!zawsze uwazalam ,ze rosol powinien byc troche slodki.zreszta co by bylo gdyby wszystkie przepisy na rosol byly takie same!?wielkie zarcie nie mialoby sensu!

ulla*

(2013-09-13 21:59)

Innych warzyw bym nie dawała, nie zwiększałabym ilości pozostałych. Takie proporcje sałatki dostałam i tak robimy od lat. Papryka daje fajny smak,ale jak chcesz możesz spróbować bez papryki.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij