To danie jest rewelacyjne!!
Bardzo dobry śledzik. Polecam:).
Nie przepadamy za papryką, czy można zamiast niej dać inne warzywo, czy po prostu zwiększyć ilość pozostałych?
Megi u Ciebie w śliwce jakie jest nadzienie bo nie mogę rozszyfrować?
No jeszcze takich jajcow z ciastem nie mialam:)) Myślę sobie 0,5 l smietany i 2 serki male homo /nie mialam twarogu/ na dużą blachę.......hmm.........znowu naleśnik!. Upiekłam kruche z polowy porcji w tortownicy 24 cm, dalam śliwki i co.....nie ma gdzie masy wlać:( No i kombinacje - rant z folii aluminiowej ...nie, wyleje się!
Duża blacha..... ale co zrobić z kruchym?Przeciełam na pół i przy okazji się pokruszyło no i myślę mam kruszonkę a że jednak połowę białek zostawiłam na bezę więc teraz w piekarniku dochodzi sernik ze śliwkami, bezą i kruszonką:)))
A propo masa sporo urosla! Wielkie to ciacho!!! Zapowiada się nieźle. Potrzeba matką wynalazków. A przy okazji trza się słuchać mądrzejszych. Dziękuję za przepis ,jutro dam znać jak wyszło:))
Szukam przepisów na dania lekkostrawne, jednak niestety czosnek, mozarella, majonez i chilli takie nie są:/
jaka ma być smietana kwasna czy slodka??
Mam nadzieję , że zdążyłam z odpowiedzią .. do masy serowej dodajemy białka z jajek masy serowej ..Białka z ciasta zostawiamy na Pavlovą
. Powodzenia ivett ![]()
Pyszna :) Moje 16 miesięczne dziecię pięknie zjadło, jak zresztą cała rodzina :)
Dołączam się do wszelkich pochlebnych opinii :) Super przepis, kurczak pyszny i soczysty. U mnie pojawił się w wersji pieczarkowej z cebulą i serem, ale następnym razem wypróbuję z szynką i serem. W każdym razie... polecam!
Zastanawiam się co należałoby zmodyfikować, żeby upiec ten chleb w automacie:
Pytanie na JUŻ!!!!! Czy wszystkie białka tj.również z kruchego dodajemy do masy czy tylko te 3?Proszę o szybką odpowiedź bo kruche już zimuje w lodówce.
Drożdżówka pięknie wyrosła,zrobiłam ze śliwkami,mniaamm
. Dziękuję za przepis i pozdrawiam.