Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Kokosanka83

(2013-09-13 18:56)

To danie jest rewelacyjne!!

anko72

(2013-09-13 18:54)

Bardzo dobry śledzik. Polecam:).

żenka

(2013-09-13 18:27)

Nie przepadamy za papryką, czy można zamiast niej dać inne warzywo, czy po prostu zwiększyć ilość pozostałych?

ani75

(2013-09-13 18:03)

Megi u Ciebie w śliwce jakie jest nadzienie bo nie mogę rozszyfrować?

iwett

(2013-09-13 17:59)

No jeszcze takich jajcow z ciastem nie mialam:)) Myślę sobie 0,5 l smietany i 2 serki male homo /nie mialam twarogu/ na dużą blachę.......hmm.........znowu naleśnik!. Upiekłam kruche z polowy porcji w tortownicy 24 cm, dalam śliwki i co.....nie ma gdzie masy wlać:( No i kombinacje - rant z folii aluminiowej ...nie, wyleje się!

Duża blacha..... ale co zrobić z kruchym?Przeciełam na pół i przy okazji się pokruszyło no i myślę mam kruszonkę a że jednak połowę białek zostawiłam na bezę więc teraz w piekarniku dochodzi sernik ze śliwkami, bezą i kruszonką:)))

A propo masa sporo urosla! Wielkie to ciacho!!! Zapowiada się nieźle. Potrzeba matką wynalazków. A przy okazji trza się słuchać mądrzejszych. Dziękuję za przepis ,jutro dam znać jak wyszło:))

malawinka

(2013-09-13 17:39)

zrobiłam i właśnie zajadam dla mnie pyszna dziękuję za nowy przepis

karolinaxx

(2013-09-13 17:35)

Szukam przepisów na dania lekkostrawne, jednak niestety czosnek, mozarella, majonez i chilli takie nie są:/

megi65

(2013-09-13 16:51)

Halinko .. śmietana ukwaszona , powodzenia .. .

halinka12

(2013-09-13 16:47)

jaka ma być smietana kwasna czy slodka??

megi65

(2013-09-13 16:46)

Mam nadzieję , że zdążyłam z odpowiedzią .. do masy serowej dodajemy białka z jajek  masy serowej ..Białka z  ciasta zostawiamy na Pavlovą  . Powodzenia ivett 

Monica W&O

(2013-09-13 16:19)

Pyszna :) Moje 16 miesięczne dziecię pięknie zjadło, jak zresztą cała rodzina :)

Trinity

(2013-09-13 14:50)

Dołączam się do wszelkich pochlebnych opinii :) Super przepis, kurczak pyszny i soczysty. U mnie pojawił się w wersji pieczarkowej z cebulą i serem, ale następnym razem wypróbuję z szynką i serem. W każdym razie... polecam!

Olek

(2013-09-13 14:40)

Zastanawiam się co należałoby zmodyfikować, żeby upiec ten chleb w automacie:

iwett

(2013-09-13 14:40)

Pytanie na JUŻ!!!!! Czy wszystkie białka tj.również z kruchego dodajemy do masy czy tylko te 3?Proszę o szybką odpowiedź bo kruche już zimuje w lodówce.

attena07

(2013-09-13 14:07)

Drożdżówka pięknie wyrosła,zrobiłam ze śliwkami,mniaamm. Dziękuję za przepis i pozdrawiam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij