Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Xavierka

(2013-09-13 00:24)

Witaj, a próbowałaś tego ciasta z innymi owocami?

alax34

(2013-09-13 00:06)

bardzo dobra, proponuje dodać trochę musztardy, a ogórki kiszone pomieszać z korniszonami

elfik

(2013-09-12 23:21)

Postanowilam sprobowac go zrobic tylko zastanawiam sie czy nie potrzebny jest poncz?? czy tort nie wyjdzie suchy?

alberto koch

(2013-09-12 22:53)

Marcia dam Ci swietna rade koncentrat przesmaz doslownie na lyzeczce masla az cala woda z przecieru odparuje i delikatnie podsmaz.gwarantuje Ci ze niebo w buzi bedziesz miala.pozdrawiam alberto kochwidze ze lubisz po staremu gotowac odsuwajac na bok modyfikowane dodatki super tak trzymaj!

ewula

(2013-09-12 22:09)

A czy trzeba je pasteryzowac?

megi65

(2013-09-12 21:49)

Kokosanko .. cieszę , że trafiłam z ciastem w Twój gust .. pozdrawiam

Matani ... chyba nadeszła pora za zakup  '' pełnowymiarowej '' formy do ciast . Dziękuje za miłe słowa .. :))

je7mima

(2013-09-12 21:37)

Świetne bułeczki! :-D

bahus

(2013-09-12 21:30)

Dalibóg...dobrze rzeczesz

megi65

(2013-09-12 21:22)

bahusie ! Nie '' kokietuj swoich '' dasz rade samodzielnie .. Ciasto jak modelina  ,  może wnusio się przyłączy to turlania  '' kartaczy'' . ?

bahus

(2013-09-12 21:11)

Bardzo smacznie zapowiadające się ciacho. Namówię "moich" ludzi aby mi upiekli...

megi65

(2013-09-12 21:10)

Daraszko i gabigold .. czekam na recenzje ..a w razie gdyby coś nie tak .. to zawsze można mnie .. kartaczem  - kardaszem ( jak  ciepło,  kuchennie brzmi )

bahus

(2013-09-12 21:02)

Darszka...masz rację "nie ważna płeć, ważne uczucie" ...Mogą być nawet "kardacze" byle smakowały...

Darszka

(2013-09-12 20:43)

pyszna!

gabigold

(2013-09-12 20:39)

Omg, dla mnie było by najważniejsze jak owe kartacze smakuja .zamierzam to sprawdzic, może w sobotę:)ale znając naszą megi bedzie smacznie:)

Darszka

(2013-09-12 20:39)

Megi-gratuluję dystansu. Wspaniała riposta. W dobie wrześniowo panoszącej się śliwki dodaję KARDACZE do ulubionych. Jutro premiera odezwę się tuz po :) pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij