Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

anko72

(2013-09-12 17:33)

To ciasto smaczniejsze jest na następny dzień:). Sucharki drobno pokroiłam, w kosteczkę, potem lekko pogniotłam wałkiem,tak, żeby nie były konsystencji bułki tartej. Wolę jak lekko chrupiące. Nutellę lekko podgrzałam.Polecam.

Ewelinka_inka

(2013-09-12 17:21)

Ja tez dodaje trochę soku z cytryny-zapomniałam dopisać :)

Już poprawiam

agnes118

(2013-09-12 17:02)

Nazwa mówi wszystko.Gulasz jest absolutnie wysmienity!!!

janeczka669

(2013-09-12 16:46)

Jarosz myślę, że gar się przypalił właśnie dlatego, że się prawidłowo nie zamknął. Para " waliła" jak i gdzie sama chciała a wody przecież nie było zbyt dużo więc się po prostu ulotniła przez nieszczelności.

domi87

(2013-09-12 16:39)

Tak, na 3/4 l mleka

malka200

(2013-09-12 16:37)

mnie smak ciasta zmotywował do zrobienia kilku słoików gruszki w syropie, bo teraz sezon. Będzie jak znalazł do ciasta, polecam bo wrażenia smakowo-estetyczne niebanalne!

nomik33

(2013-09-12 16:36)

Proszę mi powiedzieć, po co OCET? Ja powidła, dżemy i marmoladę robię w piekarniku. Owoce wkładam do brytwanny bez pokrywki i do piekarnika. Na małym ogniu parę godzin od czasu do czasu mieszam. NIC SIĘ NIE PRZYPALA. Rewelacja, POLECAM:)

megii013

(2013-09-12 15:59)

dziękuję cieszę się)))))

megii013

(2013-09-12 15:56)

jak uważasz, tylko nie wiem czy taka gruszka z ,,drzewa'' nie zrobi się ciemna. ostatnio robiłam bez, w jogurcie było dużo kawałeczków i było OK

marlena_gdansk

(2013-09-12 13:45)

Zrobiłam, pachniały pięknie - jeszcze nie otwierałam ale mam nadzieje, że również będą wyśmienicie smakowały. Duży plus za prostotę przepisu :)

marlena_gdansk

(2013-09-12 13:43)

Wspaniała!

Do jabłek dodałam jeszcze odrobinę cynamonui kardamonu - wyszły przepyszne :)

Mońcia

(2013-09-12 13:25)

O rety,kostas.gr,ależ ty dużo o mnie wiesz,to po prostu niesamowite jak łatwo wyrabiasz sobie opinie o kimś kogo w ogóle nie znasz.I tylko po to dziwna osobo się tu zarejestrowałaś,żeby swoje zdanie na mój temat wyrazić?Jestem pod wrażeniem.Udzielam się na tym portalu i korzystam z niego od 7 lat i gdyby taką opinie na mój temat wyraził jakiś długoletni użytkownik Wielkiego Żarcia,który mnie zna,którego szanuję i z którego zdaniem się liczę to być może bym się tym przejęła,ale twoja opinia mnie po prostu śmieszy i mam ją najzwyczajniej w nosie.Czy zdajesz sobie sprawę,że tak naprawdę to sobie wystawiłeś opinie a nie mnie?Jeśli  wszystkich tak łatwo mieszasz z błotem to pozostaje mi tylko współczuć zarówno tobie jak i tym,którzy mają z tobą kontakt.Nie mam na ten temat nic więcej do powiedzenia.

nikozja

(2013-09-12 13:21)

duży budyń to taki na 3/4 litra mleka ?

Kacia

(2013-09-12 13:11)

Pyszna zupa i w dodatku bardzo zdrowa. Pozdrawiam

nadia

(2013-09-12 12:53)

Gulasz jest bardzo dobry, dziekuje za przepis :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij