Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Barbara

(2008-05-12 22:55)

Daję do ulubionych bo widze ze bedą super,jak przyjdzie wnuczek to od razu zrobię.

aga1828

(2008-05-12 22:42)

acha, u mnie jest bardzo modny - wszystkie sąsiadki go robią hahaha, ale teraz już chyba za późno, bo już są dmuchawce....

aga1828

(2008-05-12 22:41)

robiłam pierwszy raz w życiu w tym roku i wyszedł  bardzo dobry, tylko nie przecierałam, a wycisnęłam przez gazę, bo tak miałam w przepisie, syrop pije się rozcieńczony z wodą, działa oczyszczająco między innymi....

ewelina111

(2008-05-12 22:32)

Jamajko, Twój motyl był piękny i zapewne pyszny, a że ktoś nie potrafi docenić czyjejś pracy i dobrego gestu to inna sprawa. Nie przejmuj sie tą osobą , bo jest poprostu nie wychowana. Nigdy bym darczyńcy nie powiedziała, że  wyrzuciłam do kosza jego podarunek. Jest to podstawowa zasada dobrego zachowania. Nie martw się i więcej już nic nie wykonuj dla tej persony, bo szkoda Twego czasu, zaangażowania i sił.

mariateresa

(2008-05-12 22:27)

Pierwsze w życiu widzę taki przepis.   A gotowy już syrop jak  ( do czego ? )  używasz ?

mariateresa

(2008-05-12 22:16)

Sporo ostatnio Twoich smacznych przepisów -  Różyczko !   Kilka z nich czeka  na swoją kolej w ulubionych.   I te placuszki napewno zrobię.  Pozdrawiam !

kasia12345

(2008-05-12 22:11)

całe jajka czy same żółtka trzeba dodać proszę o pomoc

wojasia

(2008-05-12 22:06)

Dziękuję Malibu za tak wyczerpującą odpowiedź!!!!! na pewno na swoje imieniny zrobię to ciasto, bo nigdy jeszcze takiego nie piekłam, a chałwę uwielbiam!!!!
Pozdrawiam!

egeria

(2008-05-12 22:03)

Jestem uzależniona od tego ciasta. Pozdrawiam

Fot. awonli, Bounti
Bounti
94.5k
1.3k
139
awonli
Kotlinka

(2008-05-12 22:02)

Ja też nie uważam, żeby było niepozorne, tylko Awonli tak napisała w przepisie;-) Ale na wyjątkową okazję tort jest bardziej akuratny, więc za którymś razem po prostu poeksperymentowałam;-)

Sara_R

(2008-05-12 21:40)

Po takich komentarzach zamierzam jutro zrobic te sledziki. Aż jestem ciekawa tego smaku.

berenika6

(2008-05-12 21:32)

bosssski ;**************

malibu

(2008-05-12 21:23)

Wojasia,
budynie czekoladowe bez cukru oczywiście (zapomniało mi się napisać)
A budyń do masy ja gotuję podobnie jak zwykły z torebki. Czyli w tym akurat przypadku z 3/4 szkl.mleka odlewamy ok. połowę i gotujemy, a do drugiej połowy (zimnego mleka) dodajemy jajka i mąkę ziemniaczaną i trzepaczką rozmącamy na jednolitą masę. Kiedy pierwsza połowa już się zagotuje, wlewamy tą drugą połowę i cały czas mieszamy na malutkim ogniu. Kiedy zaczną "gadać" bąbelki powietrza wyłączamy gaz i studzimy powstały budyń.
Powodzenia, to na prawdę nic trudnego !!! :o)

Fot. pulsilla, Pink Cake
Pink Cake
17.6k
163
17
pulsilla
pulsilla

(2008-05-12 21:23)

no więc spód różyczek smarowałam malutką ilością wody i tak sie przyklejały, ale trzeba uważać żeby nie polać wodą masy w miejscu które nie zostanie zakryte, bo zostają plamy. Masa rzeczywiście sie klei ale im więcej pudru i im dłużej się ją wyrabia, jest coraz bardziej elstyczna. Wycinałam wszystko zwykłym kuchennym nożem:)

Fot. Wkn, Zebra
Zebra
173k
675
78
Wkn
emiloos

(2008-05-12 21:20)

Zrobiłam i zezarliśmy ze smakiem. Robiłam w keksówce bo nie mam okrągłej blaszki, piekłam 55 minut na termoobiego na 150-160 st. Polecam ten przepis - jest niezawodny!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij