Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

figencja

(2008-05-01 21:03)

Ta sałatka jest bardzo w moim typie.Wiem,że jest smaczna - podpowiadają mi to moje kubki smakowe.Jak już ją zdegustuję - opwiem,czy
miałam rację.Polecam,bo naprawdę grzechu warta nawet "na oko".

figencja

(2008-05-01 20:39)

Najlepsze gołąbki są w zimie.Kapusta zwykła nadaje się najbardziej ze wszystkich.Gołąbki muszą dusić się powolutku,wtedy kapusta
nabiera odpowiedniego smaku.Dorównuje jej jedynie kapusta pekińska.Taka jest moja opinia - nie chciałam nikogo urazić.Jak uda mi się
kupić odpowiednią kapustę pekińską -zrobię gołąbki wg. własnego przepisu i wówczas wrzucę na swoje przepisy.Pozdrawiam.

mariateresa

(2008-05-01 20:20)

 Różyczko, -  nie robiłam boczku tym sposobem.   Tak teraz myślę......    jak odwinęłam te żeberka ,  to wypłynęło masło i troszkę  soczku z mięsa..    Nie wiem,  jak ma się boczek do masła ?    A jednak to masełko pachniało i było je czuć  ( pomijam już grzyby i inne przyprawy....)   Piszesz że boczek chudy...    momo to,  trochę boję się powiedzieć -  " tak " -  żebyś nie była niezadowolona.   A może zajży tu ktoś -  kto robił boczek podobnie ?   Teoretycznie powinno być   O.K.  ale nie odpowiem Ci jednoznacznie.  Pozdrawiam serdecznie !!!

sabia

(2008-05-01 20:10)

Ja też upiekłam i bardzo mi smakuje. Specjalnie pobiegłam kupić amoniak i ciasto wyszło cudnie kruchutkie. Moje obawy co do proszku były bezpodstawne, wcale go nie wyczuwam. Do ciasta nie dodałam też cukru, starczył sam waniliowy. Mój placek po wyjęciu z piekarnika opadł tak jak alman i masa jest jeszcze dość płynna mimo że robiłam na 0,75l soku. Zobaczę jutro jak będzie wyglądało. Białka zbieram do Twojego sernika więc mam już kolejne 4 zamrożone :D. Oto moje pyszne ciacho a jutro może z kimś się podzielę jak zostanie coś hihi. Dziękuję i gorąco pozdrawiam :)

niebieska-różyczka

(2008-05-01 19:49)

Mariotereso ! nie mamy żeberek w domu,i pewno juz na tą  majówkę nie kupimy.Ale..... mamy chudy surowy boczek, jak myślisz,można go zrobić tym samym sposobem co twoje żeberka?

bytomianka

(2008-05-01 19:47)

bergamotka2 . Masz rację we fryzjerstwie wykorzystywano piwo bardzo dawno temu, Gdy byłam młodą osobą to fryjerki zawsze zakręcały włosy na wałki moczone w piwie.Włosy były naprawdę długo skręcone. Pozdrawiam.

aga1828

(2008-05-01 19:46)

Zrobiłam tylko z wiśniami, pyszniutkie były, ale dopiero jak wystygły ;-))  Zniknęły błyskawicznie!!!

aga1828

(2008-05-01 19:44)

Bardzo dobre mi wyszły, tylko następnym razem dam więcej cukru, dzięki za przepis!!!

niebieska-różyczka

(2008-05-01 19:39)

Ten smakołyk mariotereso, mama zrobiła pierwszy raz. Prawie  bez mojego udziału bo jak wróciłam ,to tylko zostało   posmarować żółtkiem i ułożyc serek.Ale wyszła wyśmienita, jutro będzie pieczona dla babci! bo mamy zamrożone jeszcze ciacho francuskie. Pozdrawiam.

Wojciech Ścieszka

(2008-05-01 19:32)

4 szklanki mleka w proszku

agulek27

(2008-05-01 19:18)

ciasto cudenko. Zrobilam i wszystkim bardzo smakowalo. Normalnie pychota

agulek27

(2008-05-01 19:15)

Robilam te kuleczki i sa naprawde dobre mialam obawe ze beda mdle ale sie pomylilam i sa pyszne.Ja jeszcze dodaje aromat migdalowy i jest pycha!!!!!

agulek27

(2008-05-01 19:09)

ten przepis na orzeszki jest super robilam z inego przepisu i nie byly tak dobre jak te. O takie orzeszki mi chodzilo,sa chrupiace i mozna sie zajadac bez konca. PYCHA!!!!!!!!

alman

(2008-05-01 18:57)

Upiekłam, smaczny bardzo, a ten rabarbar...zupełnienie nie znany mi dotąd smak rabarbaru po tym uprzednim zasypaniu cukrem.
Jedno co mi nie bardzo pasuje - placek wyszedł mi dość niski. Nie wiem, czy blacha za duża /ok. 24x35 / ? A może taki ma być, a ja wymyślam, bo lubię placki troszkę wyższe, choć mój był niby akurat, ale chyba  coś klapnęło w nim po wyjęciu z pieca /może ciasto a może masa się skurczyła?/. Oprócz płaskiej łyżki proszku dała odrobinę amoniaku i piekłam 45 min. w 150 st. - termoobieg. Tak czy siak będę go piekła jeszcze w tym sezonie i to niebawem bo pyszniasty.

mariateresa

(2008-05-01 18:40)

Sama  nie robiłam tego smakołyku,  ale  jadłam i wiem że pycha,  bo   " specalistką "  od mięs w cieście jest moja siostra.  Już jej posyłam ten przepis ze serkiem  mozzarella.  Pozdrawiam !!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij