Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

pysia_1

(2008-04-08 13:07)

Mam pytanie czy to ma być świeży boczek, czy może wędzony???? Drugie moje pytanie odnośnie tego nacięcia, jak się nacina w Koguci grzbiecik?????Trzecie pytanie, czy kapusta surowa +przyprawy na to boczek i zalane wodą to się ma gotować????Kapusta bez koncentratu pomidowego???A robiłaś może w werski pieczonej?????Jestem ciekawa jak to smakuje.

Hechler Elisabeth

(2008-04-08 12:06)

Nie wiedzialam, ze to krezalki, moja ukochana babcia robila z zalewa, z ogorkow kiszonych.
Alidab teraz zrobie to tak jak ty robisz. Dam znac jak smakowaly. Pozdrawiam

ada5

(2008-04-08 12:05)

Witam!!! Chcę zapytać czy to naczynie ma być przykryte czy nie? W odkrytym 50 min to chyba za bardzo wyschnie ten ser. Proszę o radę bo kiedyś robiłam lazanię i ciasto było trochę twarde w środku a mam na nią wielką ochotę.

geografka22

(2008-04-08 12:01)

przepis bombowy i naprawdę nieźle zapycha

zosienka

(2008-04-08 11:47)

No ciasto rewelacja! Ja zmodyfikowałam tylko lokalizację budyniu - wylądowało w przekrojonym cieście. Pychota  polecam

Fot. ilka76, Bananowiec
Bananowiec
47.6k
732
68
ilka76
ilka76

(2008-04-08 11:39)

Dajanko do rozpuszczenia żelatyny potrzebujemy 1/2 szklanki (ok.100ml) mleka a dodatkowo mleko do śnieżki (tak jak na opakowaniu  400ml). Razem daje nam to 500ml.

Hechler Elisabeth

(2008-04-08 11:38)

Ilu procentowy ma byc ocet.  Tu w Niemczech jest tylko 5%. Chce w tym roku zrobic te wisnie. Z gory dziekuje. Pozdrawiam

Hechler Elisabeth

(2008-04-08 11:34)

Jak duza ma byc blacha do pieczenia?

Aniula27

(2008-04-08 11:28)

Pozwole sobie odpowiedzieć za autorke, robiłam to ciasto i śmietana się nie zważyła po dodaniu czekolady, bardziej trzeba uważać z adwokatem i dolewać go po trochu. Ale jesli się boisz to jest inny sposób na dodanie czekolady- kremówkę trzeba podgrzać, wrzucić do niej pokruszoną czekoladę i mieszać aż się rozpuści. Ubić po wystudzeniu. Ciasto jest pyszne, ja pomiędzy dwie warstwy ułożyłam drylowane wiśnie z kompotu, goście byli zachwyceni.

anitka

(2008-04-08 11:24)

Fot. ilka76, Bananowiec
Bananowiec
47.6k
732
68
ilka76
dajanka

(2008-04-08 11:07)

W składnikach na masę bananową jest 0,5 litra mleka, a mam użyć tylko pół szklanki? Bo jeśli dobrze rozumiem do śnieżki mleko muszę mieć dodatkowo???

dajanka

(2008-04-08 10:55)

A czy śmietana się nie zważy kiedy wlejemy tą czekoladę? To pilne:(

Izuś

(2008-04-08 10:50)

Bardzo dobre paróweczki. Podałam na imprezie do barszczyku. Chrześniakowi Najlepszegpo z Mężów musiałam spakować do domu. I faktycznie, porcja zacna (jeszcze się sąsiadka najadła). Dzieki- Iza

dajanka

(2008-04-08 10:49)

napewno tą margarynę do gorącej masy? Z mojego doświadczenia (niezbyt wielkiego ale jednak...) wynika, że tego się nie powinno robić za żadne skarby.... Jak to właściwie jest???

Izuś

(2008-04-08 10:47)

Co tu dużo gadać. Pycha, zniknęło i będziemy powtarzać. Dziękujemy, Smakosiu!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij