Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

APM

(2012-12-05 14:29)

leszek, foremkę do babeczek wykładam papilotkami wtedy muffinki się nie rozpływają na boki tylko ładnie rosną do góry.  A na wierzch położyłam czekoladki zrobione w foremce silikonowej.

APM

(2012-12-05 14:28)

yette to chyba zasługa ciasta, bo dwa razy robiłam typowo drożdżowego makowca i masa odstawała jak u Ciebie, tamto ciasto też bardziej pękło niż to krucho drożdżowe i trochę maku "wylazło".

mila7909

(2012-12-05 14:24)

Bardzo dobry krem, świetny również dla małego dziecka

zagaser

(2012-12-05 14:22)

Cześć, keksa zrobiłam z orzechami włoskimi, suszoną śliwką, suszonymi figami, morelami, rodzynkami,  gorzką czekoladą i kandyzowanymi skórkami. Efekt przerósł moje oczekiwania.

Ciasto jest jeszcze ciepłe, a 1/3 zniknęła. Bardzo smaczne i łatwe ciasto. Polecam wszystkim.

orzeszek

(2012-12-05 14:18)

Marchewka surowa na drobnych oczkach starta!!! Śledzie mimo, ze nie są moczone  nie są słone. Polecam spróbować! Kto posmakuje ten zachwala. Przepis pochodzi z pewnego słynnego warszawskiego hotelu.

leszek

(2012-12-05 14:17)

A co położyłaś na wierzchu babeczek coś czekoladowego?

Czy pieczesz w papilotkach czy foremkach do babeczek?

Fot. Wkn, Pierniczki pyszne
Pierniczki pyszne
721k
2.5k
542
Wkn
agoosia

(2012-12-05 14:03)

Swietne pierniczki, robię je już 3 raz z dziećmi. Naprawdę wyśmienite.Dzięki za przepis

Wróbelek

(2012-12-05 14:02)

na szczęście tylko odgryzała po kazałku :)

szakal

(2012-12-05 13:28)

suróweczka pyszna ,wieczorem gotuje buraczki , wiec na drugi dzień suróweczke robi sie szybciutko . dziekuje za super przepis , jemy ją co najmniej raz w tygodniu .poprostu pycha

Fot. Anna Z, Królewiec
Królewiec
11.6k
148
12
Anna Z
wyszomka

(2012-12-05 13:18)

dziękuję za szybką odp. :) 

olgasw

(2012-12-05 12:29)

Witam ile to jest 0,50 dlg maku? Może chodzi o 0,5 kg?

yette

(2012-12-05 12:13)

Uwielbiam makowce, a Twój wygląda rewelacyjnie! Mam pytanko. Co zrobić, żeby ciasto nie odstawało od maku? Próbowałam już różnych sposobów, smarowałam ciasto białkiem, posypywałam masę makową kaszą manną i ciągle to samo, ciasto odstaje od maku! Co mam zrobić, żeby wyszedł taki jak Twój... Pozdrawiam;)

Rysiaa

(2012-12-05 12:02)

witaj! pyszne krokieciki, robię je b.często, farsz doskonały, ale mam prośbę czy mogłabyś podać przepis na krokiety z pieczrkami i serem i kapustą i grzybami, będę Ci bardzo wdzięczna pozdrawiam!

wirbażka

(2012-12-05 11:46)

Prawie taka jak moja sałatka.. muszę sprawdzić w tej wersji

alana

(2012-12-05 11:38)

Dzien dobry a te buleczki ile czasu zapiekamy czy sie nie zeschna

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij