leszek, foremkę do babeczek wykładam papilotkami wtedy muffinki się nie rozpływają na boki tylko ładnie rosną do góry. A na wierzch położyłam czekoladki zrobione w foremce silikonowej.
yette to chyba zasługa ciasta, bo dwa razy robiłam typowo drożdżowego makowca i masa odstawała jak u Ciebie, tamto ciasto też bardziej pękło niż to krucho drożdżowe i trochę maku "wylazło".
Bardzo dobry krem, świetny również dla małego dziecka
Cześć, keksa zrobiłam z orzechami włoskimi, suszoną śliwką, suszonymi figami, morelami, rodzynkami, gorzką czekoladą i kandyzowanymi skórkami. Efekt przerósł moje oczekiwania.
Ciasto jest jeszcze ciepłe, a 1/3 zniknęła. Bardzo smaczne i łatwe ciasto. Polecam wszystkim.
Marchewka surowa na drobnych oczkach starta!!! Śledzie mimo, ze nie są moczone nie są słone. Polecam spróbować! Kto posmakuje ten zachwala. Przepis pochodzi z pewnego słynnego warszawskiego hotelu.
A co położyłaś na wierzchu babeczek coś czekoladowego?
Czy pieczesz w papilotkach czy foremkach do babeczek?
Swietne pierniczki, robię je już 3 raz z dziećmi. Naprawdę wyśmienite.Dzięki za przepis
suróweczka pyszna ,wieczorem gotuje buraczki , wiec na drugi dzień suróweczke robi sie szybciutko . dziekuje za super przepis , jemy ją co najmniej raz w tygodniu .poprostu pycha
Uwielbiam makowce, a Twój wygląda rewelacyjnie! Mam pytanko. Co zrobić, żeby ciasto nie odstawało od maku? Próbowałam już różnych sposobów, smarowałam ciasto białkiem, posypywałam masę makową kaszą manną i ciągle to samo, ciasto odstaje od maku! Co mam zrobić, żeby wyszedł taki jak Twój... Pozdrawiam;)
witaj! pyszne krokieciki, robię je b.często, farsz doskonały, ale mam prośbę czy mogłabyś podać przepis na krokiety z pieczrkami i serem i kapustą i grzybami, będę Ci bardzo wdzięczna pozdrawiam!
Prawie taka jak moja sałatka.. muszę sprawdzić w tej wersji
Dzien dobry a te buleczki ile czasu zapiekamy czy sie nie zeschna