Bardzo dobra zapiekanka
Jakie mają być wymiary tortownicy?
Stoi w przepisie, ze mozesz uzyc wedlug uznania, jakie Ci lepiej smakuja. Ja robie z tymi, ktore akurat mam pod reka. Mnie osobiscie smakuja w dwoch wersjach. Zycze smacznego!!!!
Zawsze piekłam na grillu, nie mam pojęcia jak by wyszły z piekarnika.....ale jak piekarnik ma funkcję grillowania to może być ok. Pozdrawiam.
Dziękuję za komentarz:) Megi65 jest mistrzynią w pieczeniu ciast:)
Pierś wyszła wspaniała - rzeczywiście bardzo soczysta i nie surowa :). Dzięki za fajny przepis :)
witam , ja jak zwykle mam pytanie odnośnie wymiarów blaszki :)
Z nieba mi spadasz z tymi przepisami dla bezglutków. Co prawda muszę jeszcze wyelimonować mleko i jajka, ale dostosowuję przepisy do potrzeb córki. Dziękuję i czekam na kolejne.
ile m tasiemki potrzeba na ten wieniec?
Zrobiona kolejny raz ...tym razem udało się pstryknąć fotki
....przepyszna :):):) ...podana z sałatą lodową i granatem ....polecam bardzo !!!!
Jak w tytule rewelka. Napewno zagoszczą na stole podczas zbliżających się świąt.
Wyborne.Grzechu warte.Polecam :-)
Ciasto na paszteciki przepyszne. Zrezygnowałam z odstawienia w ciepłe miejsce bo zaczęło się rozpływać.
Trudno pogodzić dwie sprzeczności - chłodzić czy odstawiać w ciepłe miejsce - bo ciasto jest przecież krucho-drożdzowe
Ciasto przepyszne!!! Łatwo się robi. Szkoda, że moje dzieci nie podzielają entuzjazmu
. No, ale one mogłyby codziennie jeść sernik z pierniczkami. Wstyd się przyznać, ale sama "uwaliłam" pół blachy
.
Przepyszne!!!!!!!!!!Fantastyczne!!!!!!!!!!Przepis Nr 1 dla mnie.Polecam innym.Pozdrawiam.