Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

wiola11

(2012-12-04 19:00)

Bardzo dobra zapiekanka

gumcia

(2012-12-04 18:47)

Jakie mają być wymiary tortownicy?

Hechler Elisabeth

(2012-12-04 18:38)

Stoi w przepisie, ze mozesz uzyc wedlug uznania, jakie Ci lepiej smakuja. Ja robie z tymi, ktore akurat mam pod reka. Mnie osobiscie smakuja w dwoch wersjach. Zycze smacznego!!!!

mamusia_muminka

(2012-12-04 18:36)

Zawsze piekłam na grillu, nie mam pojęcia jak by wyszły z piekarnika.....ale jak piekarnik ma funkcję grillowania to może być ok. Pozdrawiam.

mamusia_muminka

(2012-12-04 18:32)

Dziękuję za komentarz:) Megi65 jest mistrzynią w pieczeniu ciast:)

dziubax

(2012-12-04 18:16)

Pierś wyszła wspaniała - rzeczywiście bardzo soczysta i nie surowa :). Dzięki za fajny przepis :)

Fot. Anna Z, Królewiec
Królewiec
11.6k
148
12
Anna Z
wyszomka

(2012-12-04 18:06)

witam , ja jak zwykle mam pytanie odnośnie wymiarów blaszki :)  

słodki buraczek

(2012-12-04 18:02)

Z nieba mi spadasz z tymi przepisami dla bezglutków. Co prawda muszę jeszcze wyelimonować mleko i jajka, ale dostosowuję przepisy do potrzeb córki. Dziękuję i czekam na kolejne.

marzena89gb

(2012-12-04 17:43)

ile m tasiemki potrzeba na ten wieniec?

heiworth

(2012-12-04 17:09)

Zrobiona kolejny raz ...tym razem udało się pstryknąć fotki ....przepyszna :):):) ...podana z sałatą lodową i granatem ....polecam bardzo !!!!

kuchareczka79

(2012-12-04 17:00)

Jak w tytule rewelka. Napewno zagoszczą na stole podczas zbliżających się świąt.

pasqdka

(2012-12-04 16:55)

Wyborne.Grzechu warte.Polecam :-)

jannaj

(2012-12-04 16:13)

Ciasto na paszteciki przepyszne. Zrezygnowałam z odstawienia w ciepłe miejsce bo zaczęło się rozpływać.

Trudno pogodzić dwie sprzeczności - chłodzić czy odstawiać w ciepłe miejsce - bo ciasto jest przecież krucho-drożdzowe

barbami

(2012-12-04 16:10)

Ciasto przepyszne!!! Łatwo się robi. Szkoda, że moje dzieci nie podzielają entuzjazmu . No, ale one mogłyby codziennie jeść sernik z pierniczkami. Wstyd się przyznać, ale sama "uwaliłam" pół blachy.

figencja

(2012-12-04 16:08)

Przepyszne!!!!!!!!!!Fantastyczne!!!!!!!!!!Przepis Nr 1 dla mnie.Polecam innym.Pozdrawiam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij