Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

kasiabe

(2012-12-04 11:12)

To jest to czego szukałam - ciekawa jestem jak długo można przechowywać takie śledzie w słoiku. Dziś będę robiła.

kasiabe

(2012-12-04 11:04)

Szukam nowych przepisów na śledzie na Wigilię. Powiedz mi proszę czy te ogórki to w końcu konserwowe czy kiszone?

Fot. Anna Z, Królewiec
Królewiec
11.6k
148
12
Anna Z
Alear Aavena

(2012-12-04 10:42)

Robię to ciasto z identycznego przepisu i podobnie jak autorka, margarynę rozpuszczam w ciepłej masie , co gwarantuje, zenie będzie grudek:)) Ciasto jest przepyszne i nigdy się nie przejada:)) 

mggi63

(2012-12-04 10:27)

Tak dłuuugo i powoli....dokładnie tak jak pisze Anai.

Mamo-Różyczki fajne te Twoje galaretki wyglądają A jeżeli chodzi o nazwę (hihi),to myślę, że galareta z mięsa też by było prawidłowo Ale tak czy siak wiadomo o jaka galaretę chodzi

natalka1

(2012-12-04 10:25)

Ale słodziaki!  Prześliczne  są te  twoje bałwanki:)

Fot. Anna Z, Królewiec
Królewiec
11.6k
148
12
Anna Z
mggi63

(2012-12-04 10:18)

Bardzo dobre to ciacho,tez takie robię i pięknie się prezentuje na stole.

pa1982

(2012-12-04 10:15)

dziękuję za odp.mam nadzieję,że to jest przyczyna bo już zaczęłam nawet podejrzewać,że to pietruszka nadaje biały kolor galarecie:-)

zahrunia

(2012-12-04 10:00)

Bardzo smaczne danie:) polecam ! :D

Fot. Wkn, Pierniczki pyszne
Pierniczki pyszne
721k
2.5k
542
Wkn
kaja29

(2012-12-04 09:48)

Wczoraj wypróbowałam, faktycznie smaczne i doskonale zachowują kształt. 

Anai

(2012-12-04 09:40)

pa1982 sądzę, że właśnie w tym problem...
Ja zalewam zimną wodą, bardzo powoli doprowadzam do wrzenia, odszumowuję, i nadal na bardzo małym ogniu gotuję do momentu aż mięso (w zasadzie nogi, bo mięso wyjmuję ciut wcześniej) zacznie sie rozpadać... Nigdy nie wsyszła mętna :)

pa1982

(2012-12-04 09:31)

kochani co robicie,że wam wychodzi taka przeźroczysta (czysta)galareta?mi za każdym razem wychodzi biała,może gotuję na za dużym gazie?

Anai

(2012-12-04 09:17)

Mamo - Różyczki jeszcze raz mnie przeprosisz i mnie diabli wezmą...

Ten przepis funkcjonuje u mnie w rodzinie pod ta nazwą więcej lat, niż ja sie po świecie plątam, nie widzę więc potrzeby, żeby ją zmieniać... ot, wsio ;)

gabigold

(2012-12-04 09:17)

Pyszna zupka, u mnie dzis  do podania:)

Mama - Różyczki

(2012-12-04 09:13)

Anai, już nic nie mówię, ale fajna nazwa by była n.p.Galareta z mięs mieszanych:) Jeszcze raz przepraszam że wtrąciłam swoje 5 groszy.Serdecznie pozdrawiam:)

Anai

(2012-12-04 09:13)

Mamo - Różyczki która jest która?
Bo moja wygląda na ogół,  mniej więcej jak ta na zdjęciu nr 2 :D

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij