Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

brzdaczus

(2012-12-03 22:56)

Bez termoobiegu :)

agusia040675

(2012-12-03 22:49)

Przepis ten od jakiegoś czasu leżał w ulubionych,w sobotę robiłam na obiad.Wszystkim bardzo smakowało.Żeberka mięciutkie ,mięso samoodchodziło od kości.Niestety nie doczekały do następnego dnia.Polecam

sebek.s

(2012-12-03 22:34)

A więc tak. Jutro lub pojutrze będę testował. Podobny kapuśniak do mojego. Jednakże ja nie daję kminku, oleju i zamiast boczku i żeberek, daję żeberka wędzone, kości wędzone (można takie w sklepie kupić). Nie żałuję magii. Daję więcej kapuchy i: nie płuczę jej, nie siekam. Dlatego mój wychodzi kwaśny jak niewiem co :) Ale spróbuję twojego. Ten kminek mnie intryguje. Hmmm Mam akurat, nie zaszkodzi jednak potestować.

gumcia

(2012-12-03 21:57)

Rewelacyjne ciasto! Zamiast polewy na górę ubiłam śmietanę 30% i całość posypałam startą czekoladą. Dzięki za przepis, rewelacja!

magpie101

(2012-12-03 21:57)

Pierniki sa miekkie zaraz po wystygnieciu, nie musze kruszec. Po wystudzeniu i udekorowaniu chowam je do plastikowego szczelnego pojemnika. Wlasnie dlatego jest to genialny przepis, bo pierniki nie musza lezakowac aby zmiekly. Walkujemy ciasto dosc grubo na 0,5 cm, im grubsze tym lepsze.

figencja

(2012-12-03 21:31)

Zazdroszczę Ci kobieto talentu do wydziwiania takich fajnych słodkości i podziwiam.Na podstawie Twoich pomysłów będę tworzyła paczki świąteczne pod choinkę dla rodzinki.Czekam na następne pomysły,ale proszę o rzeczy łatwe dla mnie do wykonania.Sedecznie pozdrawiam.

ja-żaba

(2012-12-03 21:25)

Bardzo smaczna kapusta. Jadłam bez ziemniaków, bez kiełbaski, za to ze świeżym chlebem. Dzięki za przepis:)

ja-żaba

(2012-12-03 21:21)

Po raz kolejny zrobiłam śledziki. Tym razem użyłam mniejszej ilości oleju i dodałam kilka kropelek tabasco. Pyyyszne:)

ja-żaba

(2012-12-03 21:18)

Świetna polewa. Polecam:)

gosia64

(2012-12-03 21:16)

Nie trzeba stac godzinami nas sosem, on sie dusi sam, wystarczy od czasu do czasu zamieszac.

Nie zawsze szybko znaczy smacznie.

Ja rowniez polecam mieso wolowe.

makusia

(2012-12-03 21:14)

Mniam, mniam:))) Dario, z dresingiem robię do sałatki z dodatkiem mięsa http://www.wielkiezarcie.com/recipe93542.html, też polecam, pycha;)

bozka80

(2012-12-03 21:07)

uwielbiam połączenie suszonych grzybów z serem plesniowym napewno wypróbuje

Aga8351

(2012-12-03 20:49)

Bardzo dobre:)

swiatowska

(2012-12-03 20:48)

 A  na 1kg wiśni smietany nie jest mało?

swiatowska

(2012-12-03 20:45)

 Bardzo dziękuję Ci za odpowiedz dobrze że w tym roku mroziłam wiśnie  a tak w nawiasie masz bardzo ciekawe przepisy.Miłego wieczorka.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij