Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

jelka55

(2012-12-03 07:45)

Bardzo dore!!! Warte polecenia!!!

jelka55

(2012-12-03 07:44)

rewelacja. Nic dodac nic ująć!!!!!!!!!

Dorota Smyka

(2012-12-03 07:12)

Tutaj naprawdę nie dodaje się ani odroninę mleka? 1/2 l.płunu i 2 budynie to wyszedł strasznie gęsty kisiel

Dorota Smyka

(2012-12-03 06:33)

Ciasto się rozsypuje. A krem to wyszedł jak kisiel. Poza tym dobre.

Hechler Elisabeth

(2012-12-03 05:49)

Dodalam ten przepis juz bardzo dawno i juz prawie zapomnialam o dodaniu. A teraz niespodzianka docenilas dobry smak. Ciesze sie i cieplutko pozdrawiam.

Hechler Elisabeth

(2012-12-03 05:46)

,Dodalam ten przepis tak dawno, juz prawie zapomnialam, a tu niespodzianka jeszcze ktos sie nim zainteresowal i poznal dobry smak. Ciesze sie i cieplutko pozdrawiam.

APM

(2012-12-03 02:03)

figencja, na pewno będą fajne :-) z całymi brązowymi oczkami też wyglądają super :)

APM

(2012-12-03 02:02)

Izka37, niestety tak :-( ale pod lukrem nie widać ;-)

Bernadeta1233

(2012-12-02 23:42)

ekstra:)

Fot. ajra, Gofry puszyste
Gofry puszyste
175k
1.2k
86
ajra
WYTWORNA

(2012-12-02 22:57)

Bardzo dobry przepis na gofry.Polecam!!!!

makusia

(2012-12-02 22:49)

Super, bardzo się cieszę:)

Magda^

(2012-12-02 22:00)

Opinie są rewelacyjne, ale boję się tego podpalenia. Jak to zrobić żeby się nie poparzyć? Czy to nie "buchnie" do góry ??A może ktoś próbwał bez podpalenia i nie ma różnicy??

Ju$tysia222

(2012-12-02 21:27)

Pyszne połączenie ciasta miodowego i sernika =) Ze swojej strony zmniejszyłam ilość cukru, dałam 2 budynie i olejek cytrynowy. Ciasto jest miękkie, delikatne w smaku i łatwe w wykonaniu. Na Święta będzie powtórka 

AniaRwł

(2012-12-02 21:05)

Aaaa i najważniejsze - ten kwiatuszek gotujemy a nie smazymy

hoja

(2012-12-02 21:04)

Pierniczki pyszne! Porcja z powidłami w środku zrobiona i niestety już zjedzona. Taki sam przepis na pierniczki znalazłam w książce z 1949 roku z tym , że soda była rozrabiana w mleku lub czarnej kawie lub piwie. Ja sodę rozrobiłam w 0,5 szkl. kawy (zrobiłam rozpuszczalną).Pychota!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij