Bardzo dore!!! Warte polecenia!!!
rewelacja. Nic dodac nic ująć!!!!!!!!!
Tutaj naprawdę nie dodaje się ani odroninę mleka? 1/2 l.płunu i 2 budynie to wyszedł strasznie gęsty kisiel
Ciasto się rozsypuje. A krem to wyszedł jak kisiel. Poza tym dobre.
Dodalam ten przepis juz bardzo dawno i juz prawie zapomnialam o dodaniu. A teraz niespodzianka docenilas dobry smak. Ciesze sie i cieplutko pozdrawiam.
,Dodalam ten przepis tak dawno, juz prawie zapomnialam, a tu niespodzianka jeszcze ktos sie nim zainteresowal i poznal dobry smak. Ciesze sie i cieplutko pozdrawiam.
figencja, na pewno będą fajne :-) z całymi brązowymi oczkami też wyglądają super :)
Izka37, niestety tak :-( ale pod lukrem nie widać ;-)
ekstra:)
Super, bardzo się cieszę:)
Opinie są rewelacyjne, ale boję się tego podpalenia. Jak to zrobić żeby się nie poparzyć? Czy to nie "buchnie" do góry ??A może ktoś próbwał bez podpalenia i nie ma różnicy??
Pyszne połączenie ciasta miodowego i sernika =) Ze swojej strony zmniejszyłam ilość cukru, dałam 2 budynie i olejek cytrynowy. Ciasto jest miękkie, delikatne w smaku i łatwe w wykonaniu. Na Święta będzie powtórka
Aaaa i najważniejsze - ten kwiatuszek gotujemy a nie smazymy
Pierniczki pyszne! Porcja z powidłami w środku zrobiona i niestety już zjedzona. Taki sam przepis na pierniczki znalazłam w książce z 1949 roku z tym , że soda była rozrabiana w mleku lub czarnej kawie lub piwie. Ja sodę rozrobiłam w 0,5 szkl. kawy (zrobiłam rozpuszczalną).Pychota!