Chaczapuri to placek smażony z serem, a to o czym piszesz i podajesz przepis to chinkali.
Ciasteczka pyszne i proste ! Do połowy ciasta dodałam kakao a także zmniejszyłam ilość cukru do ok. 100 gramów a dodałam 1 cukier waniliowy . Wystarczająco słodkie no i do świąt chyba nie dotrwają! Dzięki za przepis. Pozdrawiam.
Dziękuję i ciesze się ,że smakowało :)
Dziękuję za odpowiedź po niedzieli zabieram się do pieczenia już niemogę się doczekać tego piernika
Dziękujemy z synkiem za pomysł :) Zrobiliśmy choineczkę na konkurs szkolny. Dorabiamy jeszcze kilka mini prezencików.... Dobra zabawa, choinka prosta w wykonaniu a fajny efekt.
U nas dziś są w obu wersjach były. Nie wszystko zmieściło się na blachę do pierkanika więc mniejsza część była z patelni.
My też je uwielbiamy :D
pycha:)))maz z synkiem zjedli migusiem napewno jeszcze je upieczemy:) dzieki za przepis:)
Agacia zgadza się...;))
Puszek w formie babeczek zrobiony przez moją córcię ( 12l )
Robie tekie gołąbki wszytskim bardzo polecam. My lubimy bardziej w wersji z piekarnika. Ostatnio jedliśmy z sosem borowikowym Pycha:)))
Ja miałam bardzo gęste ciasto, więc nie dało się rozwałkowac go, po prostu dłonią rozkładałam na dnie blaszki tak na 1,5 cm gdzieś a urosło mi na 5 cm :) , nie czekaj tylko już piecz, potem musi jeszcze dojrzewać, powodzenia życzę:)
Czym się różni klops od kotleta mielonego, czy sznycla, itd ?? załozyłam dzis watek na forum bo już sama nie wiem