Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

gabigold

(2012-12-02 07:50)

pięknie ozdobione:)

Mama - Różyczki

(2012-12-02 02:18)

Grejs, suchy budyń wsypujemy na końcu do piany, chwilę jeszcze ubijamy i wylewamy na ciasto. W składnikach nie ma mleka:)

APM

(2012-12-02 01:08)

Mamo Różyczki dziękuję :-) ten przepis jest bardzo prosty, skoro mi się udało to na pewno i Tobie by wyszedł :-)

Mama - Różyczki

(2012-12-02 00:39)

To ciacho musi być pyszne,widać że udane:) uwielbiam mandarynki

Mama - Różyczki

(2012-12-02 00:34)

Przepiękny makowczyk, tak jak u mojej mamy, ja niestety nie umiem piec, tylko serniczki. Ale mi smaku narobiłaś, wyszedł Ci cudny:) Na święta  moja mama będzie piekła , już nawet mak kupiłam:)

Xavierka

(2012-12-01 23:56)

Krem pyszny, pomysł na ciasto podpatrzyłam od megi65 i nie żałuję.

izulek8

(2012-12-01 23:42)

już 3 rok z Twoimi pierniczkami nigdy nie zrobię innych,są boskie!!!dzięki :*

AsiaPak

(2012-12-01 22:14)

Pyszne ciasto! Dziękuję za wstawienie tego przepisu!

beatkaa153

(2012-12-01 21:10)

Dziękuję za miłe komentarze i pozdrawiam.

beatkaa153

(2012-12-01 21:09)

Przepraszam że zapomniałam o tej cebuli napisać.Drobniutko posiekaną dodaje do wystudzonych pieczarek.Roladki robię bardzo często i z różnych szynek byleby tylko ładnie się szynka zwijała . Najczęściej jednak jest to szynka konserwowa ale akurat tej nie pamiętam było to jakiś czs temu przepraszam.

kayunia

(2012-12-01 20:53)

Dołączam do grona zadowolonych z przepisu:) Faktycznie, ciasto puszyste i wilgotne i doskonale smakuje. Następnym  razem zrobię go jako przekładańca z masą orzechową lub serową i będzie urozmaicenie.

Dziękuję i pozdrawiam, pralino:)

greys1

(2012-12-01 20:31)

a co z tym budyniem i mlekiem zrobić?wymieszać tylko czy zagotować?

AnnaK81

(2012-12-01 20:24)

Już wiele razy koszystałam z tego przepisu. Zawsze robiłam takie mini babeczki (na raz do buzi :)  ) i zawsze wychodziły przepyszne...to jest mój "pewniak" zawsze wiem, że one wyjdą. Dziękuję za tak rewelacyjny przepis

AnnaK81

(2012-12-01 20:20)

Mało kiedy przepisy na babeczki mają tak wiele pozytywnych komentarzy. Chciałabym zapytać czy ten przepis nadawałby  się na tzw. tęczowe babeczki ?? szukam czegoś smacznego...wiele przepisów już wypróbowałam ale ciągle szukam takiego idealnego.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij