pięknie ozdobione:)
Grejs, suchy budyń wsypujemy na końcu do piany, chwilę jeszcze ubijamy i wylewamy na ciasto. W składnikach nie ma mleka:)
Mamo Różyczki dziękuję :-) ten przepis jest bardzo prosty, skoro mi się udało to na pewno i Tobie by wyszedł :-)
To ciacho musi być pyszne,widać że udane:) uwielbiam mandarynki
Przepiękny makowczyk, tak jak u mojej mamy, ja niestety nie umiem piec, tylko serniczki. Ale mi smaku narobiłaś, wyszedł Ci cudny:) Na święta moja mama będzie piekła , już nawet mak kupiłam:)
już 3 rok z Twoimi pierniczkami
nigdy nie zrobię innych,są boskie!!!dzięki :*
Pyszne ciasto! Dziękuję za wstawienie tego przepisu!
Dziękuję za miłe komentarze i pozdrawiam.
Przepraszam że zapomniałam o tej cebuli napisać.Drobniutko posiekaną dodaje do wystudzonych pieczarek.Roladki robię bardzo często i z różnych szynek byleby tylko ładnie się szynka zwijała . Najczęściej jednak jest to szynka konserwowa ale akurat tej nie pamiętam było to jakiś czs temu przepraszam.
Dołączam do grona zadowolonych z przepisu:) Faktycznie, ciasto puszyste i wilgotne i doskonale smakuje. Następnym razem zrobię go jako przekładańca z masą orzechową lub serową i będzie urozmaicenie.
Dziękuję i pozdrawiam, pralino:)
a co z tym budyniem i mlekiem zrobić?wymieszać tylko czy zagotować?
Już wiele razy koszystałam z tego przepisu. Zawsze robiłam takie mini babeczki (na raz do buzi :) ) i zawsze wychodziły przepyszne...to jest mój "pewniak" zawsze wiem, że one wyjdą. Dziękuję za tak rewelacyjny przepis
Mało kiedy przepisy na babeczki mają tak wiele pozytywnych komentarzy. Chciałabym zapytać czy ten przepis nadawałby się na tzw. tęczowe babeczki ?? szukam czegoś smacznego...wiele przepisów już wypróbowałam ale ciągle szukam takiego idealnego.