Bardzo pyszna szczawiówka)))Polecam
Iza bardzo mi miło. Pozdrawiam
Pięknie wygląda ta zupka , ja dodaję oprócz kminku jeszcze sporo majeranku, dobrze to robi mojej wątrobie:)
Ja przeczytałam żurek zdećko odchudzony to w pierwszech chwli pomyślałam Hmm pewie nam tu nasza makusia Żurek odchudza :):):) Piękny ten Żurek narobiłas mi ochoty chyba jutro zrobie na obiad
no właśnie po sposobie wykonania domyślam się , że mają być surowe ale chciałam się upewnić
Pewnie juz nic nie zostało:(
Pa, przeczytaj wykonanie przepisu, a wszystkiego sie dowiesz:) Pozdrawiam serdecznie:)
Różyczko, od rana piekłam Twój keksik. Wyszły mi 3 keksówki.
Keks szalenie dobry, pulchny a bakalie umieszczone jak należy.
Do Świąt nie ma szans żeby przetrwał ( rodzinka uwielbiająca ciasta ), więc czeka mnie jescze jedno pieczenie, ale z tego przepisu to przyjemność.
Polecam każdemu, kto waha się z jakiego przepisu upiec świąteczny keks?
czy do tego przepisu mają być golonki peklowane czy surowe?
Aggusiu, bardzo mi miło ze Wam smakowało to jajko na wędzonce, pozdrawiam:)
Makusiu !!! Twoje zdjęcia są tak apetyczne , że mi leci slinka na sam widok :):)