Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

kasiabe

(2012-11-30 13:13)

Smaczna i godna polecenia. Ominęłam śmietanę i mąkę ale dałam sporo sera więc konsystencja była bardzo kremowa. Przepis poszedł w świat :)

dziubax

(2012-11-30 12:59)

Pomysł super, ale czy na pewno nie będą surowe? Przecinasz pojedyncze filety jeszcze wzdłuż i wtedy je rozbijasz (wychodzą wtedy 4 kotlety z podwójnej piersi)? Jutro mam mieć gości i zastanawiam się nad Twoim przepisem :) Wygląda smakowicie:)

lucynka65

(2012-11-30 12:55)

Muszę to zrobić ,jak kupię kasze na razie jest w ulubionych

Olek

(2012-11-30 12:08)

Też  wykorzystuję, są świetne dzięki;)

izulek8

(2012-11-30 12:07)

pychota!!!znacznie lepszy od tradycyjnego,tłustego sernika!!!

Madziula84

(2012-11-30 11:50)

No to bede piekła po raz pierwszy serniczek:)

Jola666

(2012-11-30 11:44)

Roześmiałam się w pierwszym momencie gdy przeczytałam ,że można je przykleić "na mleko" :P

Teraz jednak stosuję ten sposób a i etykietki Twoje mam .Dziękuję bardzo .Świetny pomysł :)

suchamag

(2012-11-30 11:10)

Robiłam... wyszły przepyszne :) Mąż i siostrzenica byli zachwyceni - ja oczywiście też ;)

suchamag

(2012-11-30 11:04)

Zapomniałam napisać, że ciasto przeszło test przy gościach na szóstkę z plusem :) Moim zdaniem najlepiej podawać schłodzone prosto z lodówki - jak postało dłużej na stole masa troszkę się rozrzedziła, ale smakowi ciasta to w żaden sposób nie zaszkodziło.

magdalena73

(2012-11-30 11:02)

Linnkkaa

Nie mam pojęcia gdzie tkwi błąd w twoim daniu ,może i faktycznie to wina kurczaka .Jak widzisz moje ziemniaki na zdjęciu nie są tłuste więc nie były ciężko strawne .Spróbuj zrobić je kiedyś oddzielnie .Pozdrawiam

magdalena73

(2012-11-30 10:54)

Marrakesh

No faktycznie ten papier był  nie potrzebny wystarczy masło i bułka tarta lub mąka ,ale zawsze ten pierwszy raz jest najgorszy .

Drugie ciasto na pewno wyjdzie idealnie ,cieszę się że ci smakowało.Pozdrawiam .

magdalena73

(2012-11-30 10:47)

Zuzanno 248 dobrze myślisz z tymi warstwami ,napisałam że jak zostanie któregoś z  produktów to można je wykożystać i zrobić jeszcze jedną warstwę to naprawdę nie zaszkodzi, chyba że już w foremce się nie mieści ,Jak mamy więcej warstw to wlewamy trochę więcej mleka aby całość nam dobrze nasiąkła i po sprawie można tez wtedy wydłużyć czas pieczenia( chodz myślę że to napewno nie będzie konieczne)  -te wszystkie działania robimy na wyczucie .Mam nadzieję że już nie masz problemu z tymi warstwami ,oczywiście zawsze służę pomocą .Pozdrawiam

Fot. issima, Calzone
Calzone
69.6k
1.1k
52
issima
agatalenk

(2012-11-30 10:45)

Witam. Calzone robiłam wczoraj na kolację. Wszystkim bardzo smakowało.

madziorw

(2012-11-30 10:37)

ciasto łatwe, ciekawe, a mi osobiście pomógło się pozbyć śliwek ze śliwowicy i wydaje mi się ,że wyszło przez to jeszcze lepsze:)

m.sosenka

(2012-11-30 09:54)

Wieczorem dodam zdjęcie

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij