Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

ewakoscielniak11

(2012-11-29 18:48)

dziekuje za szybka odpowiedz wlasnie zaczynam je robic :) dziekuje

NoQrczę

(2012-11-29 18:37)

Zrobiłam z aromatem rumowym i szczerze mówiąc szału nie było (mam nadzieję, że z cytrynowym będą lepsze). Lepiej się formuje kulki w lateksowych rękawiczkach, a w kwestii czekolady powiem, że mi lepiej się je pokrywało taką gotową polewą do ciast- jest rzadsza od roztopionej czekolady (bo i tą też oblepiałam kulki), dzięki czemu kulki mniej się sypały.
ogółem przepis dobry, kulki też są smakowite i na pewno zrobię je jeszcze nie raz :) 

Fot. Wkn, Pierniczki pyszne
Pierniczki pyszne
721k
2.5k
542
Wkn
bogdzia

(2012-11-29 18:18)

Dziękuję Wkn, teraz będę ze spokojem czekała aż dojrzeje, a w opinii napisałam już że uczknęłam trochę ciasta, pyyyyyszne pierniczki. 

Wkn

(2012-11-29 18:01)

Bogdziu, tak pisałam, z surowego ciasta można od razu piec pierniczki lub przechowywać je w chłodzie, aby nieco dojrzało. Nic nie powinno mu się stać, więc śmiało odłóż do leżakowania :)

bogusia92

(2012-11-29 17:51)

zupka pyszniutka!

BOŻENA

(2012-11-29 17:47)

odpowiadam agusi3112

łyżka to ta którą się je zupę;)

Fot. Wkn, Pierniczki pyszne
Pierniczki pyszne
721k
2.5k
542
Wkn
bogdzia

(2012-11-29 17:31)

Odjęłam z garnka trochę ciasta i na próbę upiekłam 2 blachy ciasteczek, właśnie chrupiemy z kawą. Bardzo smaczne, polecam przepis i dziękuję.

Corin

(2012-11-29 17:28)

Tak, bo właściwie to w tortownicy (możliwość odpięcia dołu po upieczeniu), najlepiej się piecze i nie jest ona zazwyczaj używana do innego typu wypieków. Obecnie są dostępne różnego rodzaju kształty i rozmiary tortownic. Z racji, że piekę torty w dość dużej ilości i na różne zlecenia, tu wybrałam tortownicę prostokątną o rozmiarach 35cm x 24cm. Dla przykładu jak ona wygląda wrzucam link do tortownicy o której mowa. Tego typu tortownice są dość kosztowne, więc nie widzę przeszkód, aby użyć tradycyjnej blaszki. Pozdrawiam.

http://www.amazon.co.uk/Kaiser-623016-Springform-Rectangular-Transportation/dp/B004YIUIUQ/ref=pd_sim_sbs_kh_5/279-3886618-6439701

Mońcia

(2012-11-29 17:26)

Zrobiłyśmy sobie dzisiaj z córą na śniadanie,byłam do tych tostów sceptycznie nastawiona ale przyznaję,że są bardzo smaczne!!!Pieczywo tostowe pełnoziarniste,masło czekoladowo-orzechowe,bo takie miałam i banany to bardzo sycący,ciepły i energetyczny posiłek na początek dnia.

honorata73

(2012-11-29 17:24)

Rogale SUPER !!!  Polecam

ania5825

(2012-11-29 17:21)

Słoik taki, jak od majonezu 280g

leszek

(2012-11-29 16:31)

Proponujesz tortownicę do pieczenia,a widzę że Twój tort jest prostokątny,w czym piekłaś forma jakiej wielkości??

pszczolka

(2012-11-29 15:49)

bardzo smaczne mięsko:)

blomba

(2012-11-29 15:39)

Dzięki za pomoc :).

agnes071172

(2012-11-29 15:31)

.........szukalam przepisu na racuszki ...przepisy byly dosc skomplikowane ,wymagaly duzo czasu na ich zrobienie,ten  przepis okazal sie najlepszy ,racuszki wychodza pyszne ,przygotowanie trwa doslownie kilka minut ,pozniej tylko czas na wyrosniecie ,robie juz trzeci raz -placuszki  znikaja z talerza w mig....dziekuje za dobry przepis i polecam szczerze innym ....

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij