Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

blomba

(2012-11-29 11:25)

Jak mam rozumieć składnik: "1 budyń śmietankowy na 3/4l mleka". W przepisie nie ma mleka przecież :). 

Iinnkkaa

(2012-11-29 11:24)

Wczoraj zrobiłam ziemniaczki z Twojego przepisu. Do rękawa włożyłam jeszcze 2 udka z kurczka. Niestety jak dla naszej rodzinki jest to danie za "ciężkie". Możliwe, że to wina kurczaka, chociaż udka były małe i wykroiłam cały tłuszcz, zrezygnowałam też ze smalcu...

basia19

(2012-11-29 11:21)

Robiłam już to ciasto, jest pyszne, ale zastanawiam się czy można użyć truskawek mrożonych. Chciałabym je zrobić, ale już świeżych truskawek nie ma, a nawet jak by były to będą bardzo drogie, proszę o odpowiedź.

agusia3112

(2012-11-29 10:40)

Jak duża ma być lyżka,bo są różne.

wirbażka

(2012-11-29 10:16)

Potwierdzam, że z ryżem pyszna jest :)

zielinskabe

(2012-11-29 09:05)

Bardzo dobry gulasz!!!często podaje go z plackami ziemniaczanymi.Pycha

madina99

(2012-11-29 08:45)

Świetne pierniczki-robiłam je w tamtym roku.W tym roku je powtórzę.Super.I bardzo polecam.

magdalena73

(2012-11-29 08:41)

Marrakesh mają być dwie warstwy jablek w środku ,mnie zostało troche sypkich produktów wiec posypałam wierzch jabłek to nie zaczkodzi ,potem zalać to wszystko równomiernie mlekiem .Mam nadzieję że ci wyszło.

magdalena73

(2012-11-29 08:37)

Zuzanno248 jak widzisz ja robiłam w kesówce była dosyć długa więc zrobiłam z podwójnej porcji i wyszła cała po czubek ,jeżeli masz małą kesówkę to może być jedna porcja .A jak robisz w tradycyjnej blaszce 25/28  też radzę zrobić z podwójnej porcj.

skandalowiec

(2012-11-29 06:45)

znowu pieczemy :-)

ania5825

(2012-11-29 00:46)

Witam, 100 gram kakao

mariateresa

(2012-11-28 23:56)

Tak Ewuniu -  por pasuje  z piersia i innymi pieczonymi /  prozonymi  mieskami rowniez.   Czesto wkrawam caly do prozenia miesa   ( gulaszu i innych )   zamiast cebuli -  jest wspanialy sos.   ( chyba ze ktos  zdecydowanie nie lubi pora ! )

   Ewuniu -  ten konkretny przepis,  podpatrzylam kiedys na weselu  i kucharka powiedziala mi jak te roladki robila.   Ale nie raz pisalam w komentarzach -  ze kuchnia to nie apteka -  mozna poszalec i zmieniac w/g  wlasnego gustu.      

Nad Twoim komentarzem,   pisze  bogna38  ze przepis   " schab + piers "  jej nie zachwycil.  Na co ja jej odpowiedzialam,  ze byc moze lepsza bedzie karkowka -  tansza i soczystrza od schabu  -  i wstawilam zdjecie rolad z powyzszego przepisu, -  ale z karkowki -  bo akurat robilam.

Trudno mi powiedziec Ewuniu  co jest lepsze.  Moj malzonek twierdzi,  ze zdecydowanie karkowka z piersia jest  lepsza  i  duuuuzo pora.    Bogna38  nad Twoim komentarzem  tez twierdzi ze z karkowki bardziej jej  smakowaly.  

Zrob karkowke z piersia -  tak jak na powyzszym zdjeciu  -   a co reszty -  trzymaj sie przepisu  -  sposobie wykonania  i  dodaniu  pozostalych skladnikow..

To nie jest obiad tani -  i lezy mi na sercu bys nie byla rozczarowana  a domownicy nie marudzili przy stole.   Dlatego  daj znac  kiedy zrobisz.  Pozdrawiam Ciebie milutko !!!

groszekkk

(2012-11-28 23:49)

potwierdzam! danie jak z restauracji! pppppyyyycha :)

doroti_23

(2012-11-28 22:34)

A włśnie teraz patrzę a rolady są po 4 jajkach wiec to jest przepis z książki a ja sobie go zmodyfikowałam gdyż były za duże ja zmniejszyłam do 3 jaj

doroti_23

(2012-11-28 22:32)

Witam JAGUS:)

Rolady pieke w blaszce o tych właśnie wymiarach i każde ciasto biszkoptowe robię po 3 jajach więc te biszkopty nie są wysokie czy w miejszej to nie wiem nigdy nie próbowałam.

Pozdrawiam Doroti_23

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij