Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

joanna_102

(2012-11-28 20:19)

W jaką folię zawinąć piernik do leżakowania? W aluminiową?

joanna_102

(2012-11-28 20:19)

W jaką folię zawinąć piernik do leżakowania? W aluminiową?

magda.m

(2012-11-28 20:12)

Zrobiłam dziś jako przekaskę do zupy z dyni. Fajny smak zwłaszcza fety wymieszanej z czosnkiem. Fajna przekąska dla niespodziewanych gości

gabigold

(2012-11-28 20:00)

Jabłuszko powoduje chyba ,ze mak będzie wilgotniejszy, ale nie wiem, niech odpowie autorka:) , ja mam przepis na makowca w ktorym sa jabłka i jest boski:)

ewakoscielniak11

(2012-11-28 19:57)

a czy konieczne jest sklejanie 2 krążków?

nie moge zrobic grubszego ciasta i dziure dnem szklanki? 

prosze o odp

Iwonka9876

(2012-11-28 19:56)

Wspaniały sosik do klusków na parze. Zawsze go robię. Daję 1/4 kostki masła, żeby trochę "odchudzić". Zrobiłam raz bez masła, ale nie był tak dobry. Polecam serdecznie.

Zuzanna248

(2012-11-28 19:47)

jaką rolę spełnia jabłko? chyba wprowadzę ten przepis na mak w życie....

Zuzanna248

(2012-11-28 19:45)

takiego przepisu szukałam, dzięki

ewakoscielniak11

(2012-11-28 19:42)

a czy mozna zrobic z marmolada jak do pączków??

z dzikiem rozy??

robil ktos?

Moher

(2012-11-28 19:01)

Potwierdzam wszystkie pochwały dla Autorki tego przepisu. Golonko do chleba naprawdę jest wyśmienite (przy minimalnej czsochłonności wymaganej w recepturze). Robię tę golonkę już kolejny raz i chwalą ją wszyscy z wyjątkiem odchudzających się.

Izma73

(2012-11-28 18:28)

Bardzo smaczne to połączenie maku i jabłka,ogólnie bardzo dobry ten makowiec, trochę mi nie wyszedł wyglądał jak mak owinięty ciastem,ale...nie poddaje się,będę robić na Święta.Polecam.

Izma73

(2012-11-28 18:12)

Dzieki za przypomnienie...mizi80,upiekłam dzś drożdżówkę z tą nutellą i dzieciom smakowała,każdy ma inne kubki smakowe...

Fot. nadia, Piernik tani
Piernik tani
54.7k
397
31
nadia
nadia

(2012-11-28 18:01)

Minola, nie mam pojecia jak smakuje kostka piernikowa z odpustu, wiec obawiam sie, ze nie pomoge Ci w tej kwestii 

nadia

(2012-11-28 17:57)

Dzieki claudi888 :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij