Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

koala

(2012-11-28 17:50)

Szarlotka rewelacyjna:))) szybka, tania i przepyszna Dziękuję za przepis

aniag81

(2012-11-28 17:47)

Pyszne i juz nigdy nie zjem gotowego z puszki.

kavainka

(2012-11-28 17:42)

Super przepis. Zamiast odcedzać starte ziemniaki na sitku dodałam łyżkę mąki więcej.

Rewelacja :) 

Izma73

(2012-11-28 16:52)

Przepis trochę podobny do Alkoholika,ale z tym rumem może być jeszcze lepsze.

leszek

(2012-11-28 16:25)

A czy ten farsz nie wypływa z tych krokietów,czy jest na tyle ścisły?

Shisha

(2012-11-28 16:21)

Bardzo fajne ciasto, dobrze dobrane proporcje i dzięki temu ładnie się zagniata i za mocno nie przywiera do rąk. Ja dałam jeszcze do wyrośnięcia po zmieszaniu wszystkich składników z zaczynem, chociaż nie wiem czy to konieczne.

leszek

(2012-11-28 16:11)

Nigdy nie robiłam żadnej rolady,czy łatwo się ją zwija tzn.czy nie pęka i na jak dużej blaszce pieczecie,wyglada smakowicie.

leszek

(2012-11-28 16:00)

A co z tą masą?,po wyłożeniu na upieczony biszkopt jeszcze raz upiec?

eve120

(2012-11-28 15:55)

do wita: mąż Cię zostawił, że tak ziejesz jadem?????

jak Ci nie smakuje to wystarczy, że to napiszesz nie musisz się tak rozdrabniać. A każdy gotuje jak lubi!

Fot. Paszczakowa, Pizzerki
Pizzerki
39.3k
562
77
Paszczakowa
bogdzia

(2012-11-28 15:31)

Bardzo dobre, zresztą co tam będę pisać i powtarzać poprzednie komentarze.Polecam przepis.

aggusia35

(2012-11-28 15:27)

Bardzo dobry obiad wszyskim serdecznie polecam. Dobry i Tani za 4 ( 1 cm) plastry polędwicy spopockiej dałam 4 zł. Smak wędzonej polędwicy i jajka Pycha! Salatki  robiłam tą z marchewki i pora i również polecę na jutro sobie zostawiłam tą pomidorem :) MR dziekuje za przepis, na pewno jeszcze do niego powrócę

Ama

(2012-11-28 15:16)

ciasto jest wyśmienite robiłam je juz chyba z milion razy, zawsze wychodzi :)))) dziękuję za przepis i polecam ;)

Aneta, Będzin

(2012-11-28 15:07)

Pyszne zeberka:) super przechodzą zapachem cebuli i grzybków, polecam

annamania

(2012-11-28 14:40)

polemizowałabym co do cynamonu,margaryny,makaronu w kształcie nitek

natomiast nie zbędna jest przyprawa o wdzięcznej nazwie harara i ostra papryka

anikap

(2012-11-28 14:24)

A oto moja rolada. Wyszła bardzo dobra. Dodatkowo podałam z chrzanem.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij