wyglada apetycznie
Rogaliki przepyszne:) Przepis godny polecenia:)
Super przepis! Gofry wyszły świetne, chrupiące i przepyszne. Wszyscy się zajadali :)
Dzis sie skusilam i zrobilam na obiad.Dla mnie bomba!!!Pycha!!!Naprawde polecam!!!Jedyne co to do miesa nastepnym razem dodam odrobine soli..Pozdrawiam serdecznie.
Podejrzałam, że panie nauczania przedszkolnego wykorzystują waciki do różnych robótek z maluchami - szczególnie ozdób świątecznych :) No i łatwo domyśliłam się, że aniołkowi takie własnie skrzydełka wyczarowano :)
Wkn czy Ty mnie podglądałaś? :)) Masz rację z wacików, które przykleiłam do bristolu .
Agulek, laleczka Aniołek jest piękna! Skrzydła z wacików kosmetycznych przeciętych na pół, prawda? :)
Bardzo delikatna i smaczna, polecam! A ja do pasty ostatnio trochę sera żółtego wtarkowałam, któregoś razu szynkę wkroiłam dla urozmaicenia... I jajka też tarkuję na dużych oczkac- jak dla mnie znacznie szybciej
Zrobiłam wędlinę z tego przepisu i wyszła mi strasznie słona. Czy ktoś jeszcze miał ten problem? Do mięsa dodałam łyżeczkę soli kuchennej oraz niecałą łyżkę soli peklującej. następnym razem dodałam połowę porcji soli i wyszło ok :)
Ogólnie przepis super - prosto sie robi i rzeczywiście jest bardzo smaczna.
Za pierwszym razem źle odczytałam przepis i zmieliłam oba rodzaje mięsa - ale nie miało to wpływu na smak.
Wiesz, ten też nie jest tak całkiem na zakwasie, bo drożdże też ma, ale to są proporcje wytestowane przeze mnie po kilku próbach :) i moim zdaniem są ok. Na samych drożdżach to nie to samo. Powodzenia!
Króliczek przepyszny....polecam wszystkim...
Robiłam bigos, wekowałam 20min i wszystko zepsuło sie w słoikach po ok 2 miesiącach. Odradzam.
Jak najbardziej można:)
Pyszna quesadilla, a jak mamy mało czasu (czasem tylko kilka minut) żeby coś na ciepło zrobić to mój facet po prostu dodaje do środka ser żółty, chorizo, odrobinę ketchupu i zapieka tylko na patelni