Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

elif

(2012-11-27 15:31)

Ups zamponialam o soli :) juz dopisuje.

i ciesze sie za smakowala

anulkaD

(2012-11-27 15:26)

wyglada apetycznie

Ganesh25

(2012-11-27 14:57)

Rogaliki przepyszne:) Przepis godny polecenia:)

foodie

(2012-11-27 14:53)

Super przepis! Gofry wyszły świetne, chrupiące i przepyszne. Wszyscy się zajadali :) 

Ewcik

(2012-11-27 14:44)

Dzis sie skusilam i zrobilam na obiad.Dla mnie bomba!!!Pycha!!!Naprawde polecam!!!Jedyne co to do miesa  nastepnym razem dodam odrobine soli..Pozdrawiam serdecznie.

Wkn

(2012-11-27 14:38)

Podejrzałam, że panie nauczania przedszkolnego wykorzystują waciki do różnych robótek z maluchami - szczególnie ozdób świątecznych :) No i łatwo domyśliłam się, że aniołkowi takie własnie skrzydełka wyczarowano :)

Agulek74

(2012-11-27 14:34)

Wkn czy Ty mnie podglądałaś? :)) Masz rację z wacików, które przykleiłam do bristolu .

Wkn

(2012-11-27 14:29)

Agulek, laleczka Aniołek jest piękna! Skrzydła z wacików kosmetycznych przeciętych na pół, prawda? :)

ewella

(2012-11-27 13:22)

Bardzo delikatna i smaczna, polecam! A ja do pasty ostatnio trochę sera żółtego wtarkowałam, któregoś razu szynkę wkroiłam dla urozmaicenia... I jajka też tarkuję na dużych oczkac- jak dla mnie znacznie szybciej

asiaowca

(2012-11-27 13:03)

Zrobiłam wędlinę z tego przepisu i wyszła mi strasznie słona. Czy ktoś jeszcze miał ten problem? Do mięsa dodałam łyżeczkę soli kuchennej oraz niecałą łyżkę soli peklującej. następnym razem dodałam połowę porcji soli i wyszło ok :)

Ogólnie przepis super - prosto sie robi i rzeczywiście jest bardzo smaczna.

Za pierwszym razem źle odczytałam przepis i zmieliłam oba rodzaje mięsa - ale nie miało to wpływu na smak.

marialeksandra

(2012-11-27 13:01)

Wiesz, ten też nie jest tak całkiem na zakwasie, bo drożdże też ma, ale to są proporcje wytestowane przeze mnie po kilku próbach :) i moim zdaniem są ok. Na samych drożdżach to nie to samo. Powodzenia! 

Sylwunia1165

(2012-11-27 12:35)

Króliczek przepyszny....polecam wszystkim...

ohio

(2012-11-27 12:32)

Robiłam bigos, wekowałam 20min i wszystko zepsuło sie w słoikach po ok 2 miesiącach. Odradzam. 

Mika K

(2012-11-27 12:32)

Jak najbardziej można:)

ewella

(2012-11-27 11:46)

Pyszna quesadilla, a jak mamy mało czasu (czasem tylko kilka minut) żeby coś na ciepło zrobić to mój facet po prostu dodaje do środka ser żółty, chorizo, odrobinę ketchupu i zapieka tylko na patelni

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij