Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

je7mima

(2012-11-26 20:42)

Mój pierwszy zakwas zrobiłam 2,5 roku temu i do dziś piekę z niego chleb (raz w miesiącu) - zawsze go przygotowuję z mąki typ 720 i w plastikowej misce :-), a trzymam go w lodówce. Prawda, że przepis i czynności są proste, ale bez wagi kuchennej nie odważyłabym się robić zakwasu. Zachęcam wszystkich czytających do pieczenia chelaba na zakwasie!

ona3569

(2012-11-26 20:39)

Witam

Robię ten przepis od paru lat, jest rewelacyjny:) Tylko,że dla mnie jest to za duża porcja.Ja dzielę ciasto na cztery części , kurczaka na cztry, itd. 

Wychodza fajne porcje, do tego sałatka i kolacja mniam mniam :)

Asther

(2012-11-26 20:38)

Zrobiłam rybkę:) nie dotrwała nawet dwóch dni. Bardzo smaczna, krucha i zalewa idealna - octu w sam raz!:) polecam każdemu niezdecydowanemu i dziękuję ślicznie za przepis. Z pewnością powrócę do niego na najbliższej Wigilii :) Pozdrawiam

Agnelina

(2012-11-26 20:36)

Dzięki za odpowiedź. Właśnie wczoraj upiekłam Twoje ciacho w tej mniejszej blaszce i wszystko byłoby super gdyby nie ta beza. Twoja jest wysoka pulchna i chrupiąca a moja klapnięta i gumowata. Co zrobiłam nie tak?

milunia

(2012-11-26 20:24)

Sos waniliowy pierwsza klasa.Polałam nim pierogi z truskawkami.Ja wykorzystałam śmietanę 18% kwaśną.

matani

(2012-11-26 20:04)

Pyszne i nie wymaga stania przy garach :)

matani

(2012-11-26 19:37)

Pyszne, na zewnątrz chrupkie, w środku wilgotne.

100 g masła orzechowego, to 4 łyżki z lekką górką (nie płaskie i nie super czubate). Sprawdziłam to kładąc masło łyżką do miski stojącej na wadze :)

je7mima

(2012-11-26 19:37)

Dziękuję Makusia!

nyluh

(2012-11-26 19:30)

Pychaaa ! :-) Zawsze mi wychodzi, a w pieczeniu nie jestem mistrzynią :) Polecam i dziękuję za przepis

Fot. Wkn, Ciasto na pizzę
Ciasto na pizzę
1.1m
1.5k
234
Wkn
PATI :)

(2012-11-26 19:15)

Jak na mój gust za długo piekłaś ja robie ciasto wielkości blaszki piekarnika i w termoobiegu pieke zwykle góra 15 min bo pizza jest cieniutka - pamiętaj że praktyka czyni mistrza :)

koriiin

(2012-11-26 19:11)

Witam, specjalnie założyłam tu konto,żeby skomentować przepis...powiem tak - nigdy mi ciasto nie wychodzilo, dlatego skorzystałam z tego przepisu czytając liczne komantarze....hmm...rewelacja...ciasto w ogole nie kleiło mi się do łapek, zrobiła sie ladna kulka, wszystpo pięknie wyrosło, cud miód i orzeszki....wyłozyłam na blache, super,... problem zrobił się dopiero jak po 25 minutch, kiedy je wyciągnęłam i kroiłam jeszcze ciepłe, bo nam ślinki już leciały, o mało noża nie połamałam. Prosze powiedzcie, dlaczego to ciasto wyszło mi twarde po upieczeniu??????????????????? Za mało wody? z a krótko rosło?? DLAczego??? Pozdrawiam

słodki buraczek

(2012-11-26 19:00)

PRZEPYSZNE ogórasy! Dziękuję za przepis, który powędrował w świat. Co prawda zalewy zrobiłam więcej (na podstawie komentarzy) i upychałam ogóraski (kroiłam ze skórką w plastry) na siłę, ale warto było! Za rok powtórka.

agulinia

(2012-11-26 18:38)

Ostatnio tylko to ciacho piekę, obłędne!

agulinia

(2012-11-26 18:37)

Oyszna, aromatyczna, polecam!

agulinia

(2012-11-26 18:36)

Pyszne danie, polecam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij