Ciasto po prostu niesamowite! Robi sie expresowo i jest przepyszne. Jedlismy na cieplo z lodami waniliowymi. POLECAM!
pasta wyszła naprawde dobra, bez majonezu malo kaloryczna..PYCHA!!! WIELKI PLUS!
Zrobiłam.
Nie wiem jak z kaszą jęczmienną, bo odrobinkę zmodyfikowałam przepis i zrobiłam z gryczaną prażoną i w punkcie drugim dodałam dwie łyżeczki musztardy. Moi chłopcy twierdzą (nie wiedzieć czemu), że nie lubią kaszy gryczanej, a krokiety wciągali aż im się uszy trzęsły i wciąż są nieświadomi, że krokiety były z kaszą :)
Niebo w gębie.
Dzięki za przepis :)
ciasto wyrabiamy jak drożdżowe?
robię ryby w ten sposób juz od dawna i są rewelacyjne - polecam
Nie wiem jak wyjdzie z suszoną,ale powinnaś bez problemu dostać w supermarkecie świeżą miętę w doniczce. Naprawdę warto zrobić konfiturę jest obłędna, dziś robię kolejną jej porcję![]()
Rewelacyjny prosty przepis! Pierwszy raz robiłam ciasto z drożdży - wyszło idealnie!
Angelina używam blachy 24 x 29, czasem też 26 x 36 ale wtedy szarlotka jest niższa. Smacznego :-)
Cudne! swietny pomysl!
Karkówka wspaniała!Bardzo smaczna i efektownie wygląda.Upiekłam w piekarniku.Nic sie nie rozpada,trzyma się pięknie
Podałam na drugi dzień i jest ok
Polecam!
Wygląda obłędnie, muszę zrobić.
Wzorki robiłam stempelkiem, kupiłam w jakimś zestawie z ciastoliną :-)
Kamila piekne wyszly!
babka pyszna, super wilgotna, tylko smak ajerkoniaku malo wyczuwalny, ale powtorki beda napewno :) polecam