To coś dla mnie -nie dość, że wyglądają pysznie, to dadzą mi możliwość wypróbowania kompotu ze skórek:):):) Dzięki!
Robiam i zimną i przestudzoną, lepsza jest przestudzona :)
Naprawdę szybkie danie! I pyszne!!! :)
Ciasto bardzo pracochłonne, ale za to jaki efekt! Coś wspaniałego, dokładnie jak jego nazwa wskazuje, Mniammmmm, malinowo-śmietankowa rozkosz....i do tego efektowne.Polecam!!!!!
Bardzo dobre,polecam
basia19 , ja składam jakby torcik , są trzy warstwy ciasta a dwie warstwy sera ( ciasto , ser , ciasto , ser i ciasto ) .Zawsze jakieś wyjdzie i będzie dobrze.... obojętnie w jaki sposób to zrobisz :) Ser nie wycieka , ma dodatek budyniu w proszku więc dobrze się trzyma podczas pieczenia .Pozdrawiam
Super, że smakowały! Maleństwo może polubi dżemorki, czyli pizzerki na słodko. Pozdrawiam!
inka21 ....dziękuję za opinię , cieszę się że Ci smakowały .Pozdrawiam serdecznie
blackrose4u, bardzo się cieszę, że się udał i smakował :)
Dziękuję i pozdrawiam
Bardzo dobry sernik
POLECAM
Fajny ten widelec na zdjęciu
a przepis bardzo ciekawy.
śliczna foteczka , aż kusi by skosztowac, więc zrobię na święta:)