Krokiety bardzo dobre;-))
Super , Łatwe w wykonaniu a ten smak :).Napewno nie raz wrócę do tego przepisu . Dziękuje
Ja też poproszę o bardziej szczegółową instrukcję.Widziałam już te cuda ale nie bardzo wiem jak się za to zabrać a same złożone karteczki nie pobudziły mojej wyobraźni:)
Ciasto jak dla mnie za słodkie.Nie dodałam do jabłek łyżki cukru ani po wierzchu nie posypałam cukrem pudrem a i tak za słodkie.Placki trzeba piec na papierze do pieczenia,bo tak nie można było odkleić od foremki i trochę się połamał.Wałkowałam przez folię.
Uwielbiam to danie.Zawsze robię więcej i wekuję w słoikach na leniwe dni:).Zawsze jak nie mam czasu gotować to taki słoiczek mam pod ręką.PYSZNE i co tu dodać?
Ja chyba jakaś mało kumata jestem, ale muszę się przyznać, że nie potrafiłabym korzystając z załączonych do tutoriali zdjęć wykonać takich pięknych ozdób. Obawiam się, że potrzebowałabym dokładniejszej instrukcji.
Pycha przepis sprawdzony i bardzo udany wszystkim smakowło nawet moje prawie trzy letnie maleństwo jadło.
Witam.
Po wykonaniu i zkonsumowaniu pewnej ilości stwierdzam co następuje: przepyszne !!! Zdaje się że autor udostępniając ten przepis naraził się mafii wędliniarskiej ![]()
Ciasto przepyszne !!! u mnie zniknęło w ciagu jednego dnia...naprawde warto zrobić,po prostu pychotka
Babka pyszna i wyszła tak jak w przepisie ! :)
Piekłam ją na termoobiegu ok 45min i też wyszła super :)
POLECAM !!!!!!
REWELACJA!!!!! Przepyszna konfitura, aż żałuję że zrobiłam tylko z 1 porcji. Bojąc się, że będzie zbyt gorzka dałam skórki tylko z 3 pomarańczy (niezbyt dużych). Wyszła idealna. Napewno zrobię powtórkę i to wkrótce,bo te 2 słoiczki pewnie nawet kilku dni nie przetrwają, mąż jest nimi zachwycony - wylizał garnek do czysta.
Zerkam na zdjęcie i widzę, że wyszły idealnie - bardzo się cieszę :)
Obawiam się, że w trakcie przygotowania ciasta musiało się niechcący pokiełbasić, albo mąka była złej jakości, ponieważ piekłam te bułeczki kilka razy i za każdym razem wychodziły identycznie - puszyste i miękkie. Surowe ciasto na pewno nie było zbitą kulą trudną do wyrobienia.
obiad rewelacja wczoraj mialam gosci wszyscy byli zachwyceni pychotka
smaczne i bardzo sycace dzieciakom smakowalo wiec bede robic czesciej