Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

wiola11

(2012-11-25 18:12)

Krokiety bardzo dobre;-))

sanas

(2012-11-25 18:01)

Super , Łatwe w wykonaniu a ten smak :).Napewno nie raz wrócę do tego przepisu . Dziękuje 

Mika K

(2012-11-25 17:15)

Ja też poproszę o bardziej szczegółową instrukcję.Widziałam już te cuda ale nie bardzo wiem jak się za to zabrać a same złożone karteczki nie pobudziły mojej wyobraźni:)

frytka

(2012-11-25 17:12)

Ciasto jak dla mnie za słodkie.Nie dodałam do jabłek łyżki cukru ani po wierzchu nie posypałam cukrem pudrem a i tak za słodkie.Placki trzeba piec na papierze do pieczenia,bo tak nie można było odkleić od foremki i trochę się połamał.Wałkowałam przez folię.

Mika K

(2012-11-25 17:05)

Uwielbiam to danie.Zawsze robię więcej i wekuję w słoikach na leniwe dni:).Zawsze jak nie mam czasu gotować to taki słoiczek mam pod ręką.PYSZNE i co tu dodać?

Wkn

(2012-11-25 16:50)

Ja chyba jakaś mało kumata jestem, ale muszę się przyznać, że nie potrafiłabym korzystając z załączonych do tutoriali zdjęć wykonać takich pięknych ozdób. Obawiam się, że potrzebowałabym dokładniejszej instrukcji.

Fot. Paszczakowa, Pizzerki
Pizzerki
39.3k
562
77
Paszczakowa
Lucyna82

(2012-11-25 16:44)

Pycha przepis sprawdzony i bardzo udany wszystkim smakowło nawet moje prawie trzy letnie maleństwo jadło.

tegez

(2012-11-25 16:32)

Witam.

Po wykonaniu i zkonsumowaniu pewnej ilości stwierdzam co następuje: przepyszne !!! Zdaje się że autor udostępniając ten przepis naraził się mafii wędliniarskiej

gogania

(2012-11-25 16:30)

Ciasto przepyszne !!! u mnie zniknęło w ciagu jednego dnia...naprawde warto zrobić,po prostu pychotka

paticia88

(2012-11-25 15:55)

Babka pyszna i wyszła tak jak w przepisie ! :) 

Piekłam ją na termoobiegu ok 45min i też wyszła super :)

POLECAM !!!!!! 

kuchareczka79

(2012-11-25 15:52)

REWELACJA!!!!! Przepyszna konfitura, aż żałuję że zrobiłam tylko z 1 porcji. Bojąc się, że będzie zbyt gorzka dałam skórki tylko z 3 pomarańczy (niezbyt dużych). Wyszła idealna. Napewno zrobię powtórkę i to wkrótce,bo te 2 słoiczki pewnie nawet kilku dni nie przetrwają, mąż jest nimi zachwycony - wylizał garnek do czysta.

Wkn

(2012-11-25 15:45)

Zerkam na zdjęcie i widzę, że wyszły idealnie - bardzo się cieszę :)

Wkn

(2012-11-25 15:44)

Obawiam się, że w trakcie przygotowania ciasta musiało się niechcący pokiełbasić, albo mąka była złej jakości, ponieważ piekłam te bułeczki kilka razy i za każdym razem wychodziły identycznie - puszyste i miękkie. Surowe ciasto na pewno nie było zbitą kulą trudną do wyrobienia.

303rebeka

(2012-11-25 15:36)

obiad rewelacja wczoraj mialam gosci wszyscy byli zachwyceni pychotka

303rebeka

(2012-11-25 15:30)

smaczne i bardzo sycace dzieciakom smakowalo wiec bede robic czesciej

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij