Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

kr0pk4

(2012-11-24 20:55)

Dziękuję za miły komentarz.

Pozornie dziwne ciasto, bo z burakami, a jakie pyszne :) 

Fot. MMM, Bounty
Bounty
22.6k
309
22
MMM
milunia

(2012-11-24 20:52)

Pyszne ciacho:)

basia19

(2012-11-24 20:52)

Aż mi ślinka cieknie, ale mam pytanie, czy ser trzeba rozsmarować na całym cieście i potem je złożyć, czy może wysmarować tylko środek i ciasto złożyć? Czy ser podczas pieczenie nie wycieka?, Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam.

kuchcik16

(2012-11-24 20:36)

 zrobiłam według tego przepisu i potrawa była pyszna czekam na więcej przepisów

promyczek71

(2012-11-24 20:34)

Na razie wykonałam wersję II

Nie miałam kandyzowanego ananasa, zastąpiłam go kandyzowaną skórką pomarańczową. Bardzo szybko się je wykonuje.Z podanej ilości składników wyszła mi jedna blacha ciasteczek. Zapewniam, że są bardzo smaczne , doskonałe do pochrupania do herbatki na długie jesienne wieczory i nie tylko :)

Myślę, że można jeszcze stworzyć trzecia wersję cymesików - z dodatkiem orzechów.

Iwek

(2012-11-24 20:28)

Ja też takie gołąki robię ale bez kaszy gryczanej i duszę na gazie,ale potrawa pyszna polecam tym którzy nie lubią w tradycyjnych gołąbkach kapusty

lion107

(2012-11-24 20:16)

gabigold

(2012-11-24 20:14)

pychota:)

gabigold

(2012-11-24 20:11)

tak zrozumialam już:) dziekuję za odpowiedz,jutro sie wezmę do pracy

edii

(2012-11-24 20:10)

Wszystkie przepisy s.Anastazji są super niech ktoś myśli co chce wyjdą nawet tym którzy pierwszy raz mają z placuszkami do czynienia polecam  jej przepisy

onlyred

(2012-11-24 19:58)

Mnie sałatka bardzo smakowała, choć dodałam za mało śledzia. Następnym razem się poprawiem.

onlyred

(2012-11-24 19:55)

No i wpadlam po uszy! Zakochałam się w tym ciasteczku od pierwszego ugryzienia. Najchętniej z nikim bym się nie podzieliła, ale dzieciom też strasznie zasmakowalo. PYCHA!!!! Jestem zachwycona. Dziękuję.

michiru

(2012-11-24 19:55)

Ciasto jest PRZEPYSZNE! Bardzo bardzo bardzo polecam!

bogdzia

(2012-11-24 19:53)

No, no, poczytałam o tym Samsonowie, jeśli te kasy jeszcze tam są, to łatwo nie będzie je odnaleźć. Podobno nawet pomnika upamiętniającego miejsce śmierci generała nie jest łatwo odnaleźć, a ludzie tam mieszkający też nie są za bardzo zorientowani. Kasy rzekomo są ukryte pod najbrdziej rozłożystym dębem, hahahaa, ale tam rośnie ich kilka. Myślę, że jedna kasa by nam wystarczyła.

Już sobie wyobraziłam jak tam grzebiemy łopatami pod tymi dębami, a plataninę korzeni tniemy piłami ręcznymi (dla cichości akcji) i udaje nam się unikać spotkania trzeciegi stopnie ze strażą leśną. Ale wyprawa byłaby świetną przygodą. Tylko trzeba by się zaopatrzyć w sprzęt. Marzy mi się taka wyprawa, jakie odbywali odkrywcy miast Majów i Inków, albo źrodeł Nilu lub Amazonki. Ta karawana ludzi i zwierząt objuczonych pakunkami. No i my w mundurkach w stylu safari, albo też kupionych w sklepie Milit.... .pl.

Widzisz się w takiej ekspedycji? Bo jak nam się powiedzie, to Bursztynowa Komnata czeka.

A może jednak taniej będzie zainwestować w świnki poszukujące trufli, chyba to byłby taki sam interes jak poszukiwanie tych kas Samsonowa 

perzot24

(2012-11-24 19:43)

całkiem nie złe))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij