Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

niuniuchna173

(2012-11-22 17:28)

przed chwila zjadla ja moja rodzinka:) przepis superancki !!!! MNIAM MNIAM! Dodalam jeszcze podsmazone na masełku pieczarki i papryke czerwona, natomiast do sosu dodałam cukru i soli aby był w smaku podobny do sosu z pizzy. WYSMIENITE

emeska1974

(2012-11-22 17:16)

Dzięki barszcz tak rozrobiłam ale czosnek dałam cały bo nie zdążyłam się doczekać odpowiedzi:) już był czas dla mnie żeby go dodać no zobaczymy czy będzie dobre? teraz się gotuje nie wiem może dodać jeszcze ten starty czosnek?

Anulka_

(2012-11-22 17:11)

Kto takie pzrepisy wstawia! To ma być danie!?

Wkn

(2012-11-22 17:08)

Nie ma co korygować - sama prawda Megi :) Co prawda rozcieńczać zupy wodą w nieskończoność nie można, ale przecież nie o to Ci chodziło :D

Mama - Różyczki

(2012-11-22 16:58)

Miało być w 200 ml wody:)

Mama - Różyczki

(2012-11-22 16:58)

Barszcz rozrób w 200  wody , a czosnek przeciśnij przez praskę lub drobniutko posiekaj:)

basia19

(2012-11-22 16:55)

Janeczka Sz, dzięki za podpowiedź, też mi się wydawało że to 1 szkl, a w instrukcji jest widocznie pomyłka, pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

emeska1974

(2012-11-22 16:52)

jeszcze jedno pytanie może infantylne w jakiej ilości wody rozrobić barszcz? na opaowaniu jest 1 litr ale to chyba  za dużo skoro mamy wywar?

groszi

(2012-11-22 16:32)

Przeczytałam, zrobiłam zjadłam i rodzinka też. Pyszności do tego łatwo się robi :o)
pozdrawiam

roberciunio

(2012-11-22 16:29)

 dałam filet zamiast kiełbasy, bo nie miałam. PYSZNA

gosiaw70

(2012-11-22 16:26)

Dziwne,że się ugotowały,moje są zawsze od spodu przyklejone do garnka, identycznie jak te na polu,może wodą podlałeś?

emeska1974

(2012-11-22 16:26)

Pomocy - robię właśnie.. Co z czosnkiem bo jest w składnikach a w przepisie nie?Kiedy dodać, cae ząbki czy w jakiej formie? Dzieki za szybką odpowiedź

Mama - Różyczki

(2012-11-22 16:16)

Właśnie  mi mama podpowiada, że krew można wlać do gorącej upróżonej kaszy  i ona od razu się sparzy i zmieni kolor. Może ja wlać ktoś z domowników lub Ty sama, odwracając głowę, krew momentalnie zmieni kolor:)

Fot. toffik, Bezy
Bezy
25.1k
226
12
toffik
zagaser

(2012-11-22 16:15)

leszek

(2012-11-22 16:14)

Spód wygląda bardzo gruby,sera w przepisie jest sporo ale też nie widać by była go gruba warstwa.Jeszcze jedno pytanie do ciasta tylko 6,25 dkg margaryny??

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij