Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Mama - Różyczki

(2012-11-21 16:16)

Ale śliczna ta laleczka:)

pwyso

(2012-11-21 16:14)

moim skromnym zdaniem, a robie te ziemnniaki ponad 20 lat, to robienie ich w szybkowarze zabija ich smak, bo jeszcze jak się doda wody to te ziemniaki się ugotują i zaparzą a nie upieką, ja mam przeznaczony na nie garnek, o który się nie boję, że się przypali, pieką się około 1h i na prawdę smakują wiele lepiej ... ale każdy robi inaczej

josa

(2012-11-21 16:10)

Ja wylewam wode w ktorej sie moczyla,jak rowniez pierwsza wode po zagotowaniu.Moze to tylko moje odczucie,ale wzdecia sa w duzym stopniu zredukowane;)

TeresaM

(2012-11-21 16:00)

Czy jest to ciasto bez wyrastania, bo wg przepisu zaraz na ciasto nakład się mak i smaruje białkiem i piecze.

gosiaw70

(2012-11-21 15:47)

Wlewając tyle wody to danie będzie ugotowane,a ma być ,,uprażone'',robię w szybkowarze,tak jak napisałam,uważam ,że tłuszcz z boczku,kiełbasy ew.z dodatkiem oleju oraz soki wydzielane przez cebulkę i ziemniaki wystarczą.

basia19

(2012-11-21 15:42)

U mnie ziemniaki w szybkowarze gotują się 7 min, ale muszę zawsze mieć 2 szkl. wody. Nie wiem czy tę potrawę mogę gotować bez wody, trochę się boję, choć zdarzyło mi się 2 razy zapomnieć nalać wody do ziemniaków, ale na szczęście nic się nie stało, widocznie woda z ziemniaków wystarczyła. Mam szybkowar z tefala i w instrukcji pisze żeby zawsze wlewać co najmniej 25cl wody i tu jest problem, bo nie wiem ile to jest. W instrukcji pisze 25cl czyli 2 szkl. (0,5l) wody, a gdzieś tutaj wyczytałam, że to 250ml. wody i sama już nie wiem, czy mam lać 0,5l czy 250ml wody, może ktoś mi podpowie?

oliwka08

(2012-11-21 15:27)

Ja niestety nie mogę zgodzić się z moimi poprzednikami.Przepis sam w sobie dobry ale sos jest okropny! Może przez tą mąkę? nie wiem w każdym razie mnie nie smakował spróbuję opcji bez mąki może będzie lepszy.Pozdrawiam

akinom120288

(2012-11-21 14:35)

Ciasto kruche pychota, ja zrobiłam z samych jabłek tylko z większej ilości:) a do piany z białek dodałam torebkę kiślu cytrynowego:) też dobre wyszło:) POLECAM POLECAM POLECAM!!! Później wstawie zdjęcia:)

magdacz2311

(2012-11-21 14:14)

ciasto bardzo dobre. ja piekę w rozgrzanym piekarniku  w temperaturze 160 stopni ok 45 min

lucynka71

(2012-11-21 14:08)

Danie polecam ,bardzo dobre.Taka mała podpowiedz ,zamiast sznurka ,to lepiej minutkę pogotowac pokrojony w dłukie paski por itak wyjdzie nam naturalny sznureczek do przewinięcia.Pozdrawiam

Wróbelek

(2012-11-21 13:53)

A właśnie mam w planach zrobienie szarlotki i jak znalazł przepis na wykorzystanie skórek z jabłek :)

darek_26

(2012-11-21 13:40)

PYCHOTA!!!!!! 

Mama - Różyczki

(2012-11-21 13:24)

Niania, miło mi bardzo że smakowało:)

Wkn

(2012-11-21 13:11)

Dzięki za miłe komentarze :)

sillwetta811

(2012-11-21 13:08)

Wskakuje do ulubionych,zrobie corci takie cacko! Fotki sa mega i kusza ze az slinka leci! pozdrawiam :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij