Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

psiunia

(2012-11-20 19:33)

Ciasto przepyszne:)

megi65

(2012-11-20 19:25)

A ja tak nieśmiało makuś proponuje aby do wkładu warzywnego dorzucić kawałeczki imbiru .. Wtedy to zaraza i zima  nas się nie ima ...

emeska1974

(2012-11-20 19:12)

uwielbiam  dodaję jeszcze skrzydełka bo lubimy no i por - pychota!!!!

gosiaw70

(2012-11-20 18:54)

Ja wody nie dolewam,boczek wcześniej z kiełbaską przesmażam i przeważnie ten tłuszcz wystarczy,ziemniaczki i bebulka puszczą swój ,,sok''i jest ok:)

heiworth

(2012-11-20 18:52)

A po naszemu duszonki ....

matani

(2012-11-20 18:50)

Bardzo pyszne i delikatne. Zrobiłam na oleju zgodnie z przepisem, ale skoro wychodzi mi 12 placuszków, na 6 łyżkach oleju (1 łyżka ma ok. 110 kCal), to myślę, że gdybym zrobiła tak jak zwykle robię placuszki z olejem w cieście (2 łyżki max.) i smażone już bez tłuszczu to zaoszczędziłabym na porcji 440 kCal... ale ciekawe czy tak samo by smakowały, ehhh, pewnie nie...

anari74

(2012-11-20 18:41)

rozumiem że trzeba wlać trochę wody do szybkowara bo na sucho to nie?

gosiaw70

(2012-11-20 18:27)

U mnie też się je robi na zewntrz,nazywają się też ziemniaki po cabańsku,mieszkam w Chrzanowie,więc robimy je na polu:)

gosiaw70

(2012-11-20 18:24)

Przepraszam za przeoczenie,przepis poprawiony:)pozdrawiam

aniadabrowska

(2012-11-20 18:08)

Po naszemu Pieczonki

Haijle

(2012-11-20 18:02)

Bardzo smaczna ta surówka.

Laura Diaz

(2012-11-20 18:00)

Dodam, że wyszła mi jakaś mega ilość, jak dla wojska - musiałam gotować je w dwóch partiach, razem 24 sztuki, całkiem spore, obiad na 2 dni mam z głowy, a i zamrażarka zapracuje na siebie:)

Laura Diaz

(2012-11-20 17:58)

Dawno temu robiłam coś podobnegi i to była porażka - więc miałam pewien uraz do tego dania. No ale nabrałam odwagi i zrobiłam - i okazały się przepyszne! Moje małe modyfikacje - surowe pulpety obtoczyłam w mące, co pozwoliło mi zagęścić sos, a do sosu dosypałam resztkę Fixa do spaghetti napoli, bo mi wpadl w ręce:) Ryż troszkę obgotowałam, bałam się dodawać surowego. Ale reszta przepisu - bez zmian, i naprawdę bardzo smaczne.

Laura Diaz

(2012-11-20 17:53)

Zawsze bałam się zrobić bigos, wydawało mi sie to tak strasznie trudne, czasochłonne i ogólnie wymagające jakiegoś mega wtajemniczenia kulinarnego:) Doskonały bigos robi mój tata, i bałam się rzucić mu wyzwanie:) No ale muszę przyznać, że ten przepis jest genialny, prosty i zarazem doskonały. Mąż powiedział, że w życiu takiego dobrego bigosu nie jadł - pyszny, aromatyczny, bogaty w mięsko wszelakie, jak na mój pierwszy bigosowy raz - poezja:) będę robić już tylko według tego przepisu, jest boski. Zrobiłam z 3 kg kapusty, 3 dni jedlismy ten bigos, a i całkiem sporo zamroziłam - wiadomo, odmrażany najlepszy.

leszek

(2012-11-20 17:53)

Jaki to ma być parmezan starty czy w całości

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij