mąż stwierdził, że wyszła mi lepsza jak z pizzerii
i w pełni się z nim zgadzam!! ![]()
Przepis swietny. Lasania przepyszna. coprawda zamiast gotowanego miesa dodalam gotowe wolowe mieso mielone ale danie wyszlo rewelacyjne. Polecam :)
Zrobiłam i nam niestety nam niesmakowało
może to zleży od gatunku jabłek?
Mówisz Martulka że ze śmietaną -muszę spróbować ,tęż wkładałam mięso do nich super sprawa nie tylko ze dobre ale obiad robi się sam .:)))
Ciesze się, ża smakowała :)
Zrobiłam i jestem mile zaskoczona bo pierwszy raz robiłam zapiekanke na słodko. Bardzo dobra wszystkim bardzo smakowało.
Barb82, Wkn dziękuję :-)
Ania35 babeczki się nie kruszą ale trzeba wyciągać delikatnie, ja wyciągałam jeszcze ciepłe lekko podważając widelcem.
pyszny deser! :)
A czy babeczki się nie kruszą przy wyciąganiu z foremek?
Już chwaliłam na forum, ale i tu pochwalę. Bardzo piękne babeczki o świątecznym wyglądzie!
Zabrakło mi chleba na niedzielę a przestrzegam zasady, aby w niedzielę nie chodzić do sklepu. Z racji tego, że miałam potrzebne składniki skusiłam się na upieczenie i ... Niebo w gębie! Pycha! Będę piekła nie raz.
Ciasto przepyszne :) Masa delikatna, taka jogurtowa. Po prostu rozpływa się w ustach. Polecam ;)
jak grube ma byc ciasto
Śliczne!