Świetne i bajecznie proste:):)Pozdrawiam i dziękuje za przepis
pYszne pyszne często takie robię tylko dodaje śmietany zamiast majonezu. Muszę przyznać że również dobre z majonezem. polecam do rękawa z ziemniaczkami dorzucic np udka z rosołu mmmm pycha obiad;) dzisiaj w menu pulpeciki z ziemniaczkami;) Pozdrawiam i dziękuje za odmienione ziemniaczki :)
Dziewczyny dzieki za komplementy w kierunku kefirowego placka i jak zwykle warto poeksperymentowac z tym cukrem no i ajerkoniakiem
Orzeszek dziekuje za wstawienie komentarza w wersji bezcukrowej a jesli smakowalo, wiec zachecam wszystkich, ktorzy nie przepadaja za cukrem do eksperymentowania. Pozdrawiam serdecznie :)
Promyczku Twoje ciasto swietnie sie prezentuje na cudownym talerzyku, ktory wpadl mi w oko ;)
Monia ciesze sie, ze i Tobie smakowal Ptys, tym razem wisniowy :)
pyszne danko, dobre jak sie nie ma czasu i trzeba szybko zrobić obiad.
szukałam dobrego przepisu na lasagnie, i znalazłam:) Wyszła przepyszna i znikneła w mig ;)
fidrygalka bardzo się cieszę, że smakował :)
Dziś piekłam. Smaczne a przede wszystkim błyskawiczne w produkcji. Zamiast dżemu miałam czarnoporzeczkową konfiturę, która zgęstniała ale wyszło wspaniale, a całe owocki dodawały smaczku tkwiąc w pierniku jak egzotyczne bakalie
Zrobiłam i naprawdę cudo, zdecydowanie smaczniejsze od tych ze sklepu! Moja mama również się zachwycała !
blackrose4u, cieszę się, że chcesz się skusić na mój kolejny przepis :)
Tak jak napisałam w opisie przepis na biszkopt nie jest mój i korzystałam z niego jak narazie jeden raz ale tort robiłam w mniejszej formie bo chciałam żeby był piętrowy. Wydaję mi, że są to proporcje w sam raz na tortownicę 26 cm :)
Szklanki używam o pojemności ok. 240 ml.
Dżemem przekładamy tylko pierwszy blat bo inaczej całość wyszłaby za słodka. Raczej w każdym markecie widziałam dżemy o tym smaku. Kilka wybróbowałam i szczerze polecę Ci ten od firmy Stovit. Kupuję go w Stokrotce, jest przepyszny :) http://alian24.pl/zdjecie/stovit-premium-dzem-pomaranczowy-249g-13706.jpg
Ogórki pyszne,chrupiące,słodko-kwaśne.
Pozwoliłam sobie na mały eksperyment,tzn.do każdego słoika wkładałam ogórki ze skórką/nieobierane/,dawałam ogórki w całości,przekrojone na pół i ogórki przekrojone na pół z wykrojonymi nasionkami,użyłam oczywiście ogórków małych tak jak zaleca autorka przepisu.Po konsumcji stwierdziłam,że ogórki nieprzekrojone są dużo gorsze w smaku niż te które potraktowałam nożem,natomiast nie ma żadnej znaczącej różnicy pomiędzy ogórkami z nasionkami i bez.W następnym sezonie ogórkowym będę robić te ogórki,bo na pewno wrócę do tego przepisu,ze skórką i przekrojone na połówki.
Autorce dziękuję za wspaniały przepis.Pozdrawiam.
Czy można usmażyć te krewetki z dodatkiem cebuli zamiast czosnku? Nie znoszę zapachu i smaku czosnku...
własnie zrobiłam. Brat prosił bym zrobiła z zakalcem, bo on go lubi hihi.Moj brat ma 30lat..a dalej dziecko ;)