Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Izma73

(2012-11-17 19:51)

Zrobiłam te wafle w wersji z kokosem i bez,ta druga wersja jest lepsza.

matani

(2012-11-17 19:27)

A mi nie podeszło, czegoś mi brakuje, może czosnku? Nie wiem, ale smak jest niepełny.

Podrzucam zdjęcie:

matani

(2012-11-17 19:20)

Bardzo fajny smak, coś na nutę modnych ostatnio karkówek zapiekanych w keczupie, ale o niebo lepsza (nie cierpię keczupu). Ja miałam mniejsze pieczarki, które pokroiłam na pół i nie podsmażałam, tylko wymieszałam wszystko jak w przepisie. Polecam!

majolika

(2012-11-17 19:15)

Hehehe, mówiłam, że to fajna sałatka?)))Troche "wali" czosnkiem, ale co tam.Jak wszyscy jedzą to nie czują)))

emeska1974

(2012-11-17 19:14)

bardzo mi się podoba

rdzina

(2012-11-17 19:14)

moja blacha jest za wysoka , dziękuję za pomoc

emeska1974

(2012-11-17 19:12)

Jak ustawić mikrofalę??? Na grzanie, na pieczenie???? Mam różne opcje i nie wiempo prostu może infantylne pytanie ale nie wiem

figencja

(2012-11-17 19:02)

Naprawdę fantastyczny przepis.Powielam zdanie poprzednikówale to najczystsza prawda.Ja swoją karkóweczkę porolowałam jak zraziki i zalałam resztą.Mięsko mięciutkie i kruchusieńkie.Od tej chwili polubiłam karkówkę.pozdrawiam.

emeska1974

(2012-11-17 19:02)

Uwielbiam - dodaje pieprz ziolowy  a tak na marginesie gdzie to zdjęcie???

sabsze

(2012-11-17 19:02)

Boski wyszedl! mój pierwszy w życiu chleb, naprawdę prosty - tylko czekać trzeba długo. Polecam zdecydowanie!

anty23

(2012-11-17 18:45)

Świetny pomysł!!!

chałwa

(2012-11-17 18:42)

Pyszne, łatwe i szybkie. Miniam !! Polecam 

figencja

(2012-11-17 18:35)

Czy można upiec ciasto w szklanej foremce?

dziuniatoja

(2012-11-17 18:20)

REWELACJA!!! Powiem szczerze robiąc to ciasto cały czas myślałam, że wyląduje w koszu... Pomyliłam się wyszło super puszyste mokre i pycha. Dodam od siebie iż ten przepis dobry jest na blaszke obragłą. Próbowałam robić na kwadratowej i gdzie niegdzie wyszło bardzo twarde, ale i tak polecam na okrągłą blaszke. Szybko i bardzo dobre. Robię do tego ciasta szybka mase z czekolady i śmietanki 30%. Dosłownie 30 min i mam wyśmienite ciacho.

figencja

(2012-11-17 18:17)

Bardzo smaczne.nadziałam babeczki suszonymi  mięciutkimi śliwkami z powodu braku powideł.Robi się szybciutko a je sie jeszcze szybciej.Polecam innym żarłoczkom.Pozdrawiam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij