Zrobiłam te wafle w wersji z kokosem i bez,ta druga wersja jest lepsza.
A mi nie podeszło, czegoś mi brakuje, może czosnku? Nie wiem, ale smak jest niepełny.
Podrzucam zdjęcie:
Bardzo fajny smak, coś na nutę modnych ostatnio karkówek zapiekanych w keczupie, ale o niebo lepsza (nie cierpię keczupu). Ja miałam mniejsze pieczarki, które pokroiłam na pół i nie podsmażałam, tylko wymieszałam wszystko jak w przepisie. Polecam!
Hehehe, mówiłam, że to fajna sałatka?)))Troche "wali" czosnkiem, ale co tam.Jak wszyscy jedzą to nie czują)))
bardzo mi się podoba
moja blacha jest za wysoka , dziękuję za pomoc
Jak ustawić mikrofalę??? Na grzanie, na pieczenie???? Mam różne opcje i nie wiempo prostu może infantylne pytanie ale nie wiem
Naprawdę fantastyczny przepis.Powielam zdanie poprzednikówale to najczystsza prawda.Ja swoją karkóweczkę porolowałam jak zraziki i zalałam resztą.Mięsko mięciutkie i kruchusieńkie.Od tej chwili polubiłam karkówkę.pozdrawiam.
Uwielbiam - dodaje pieprz ziolowy a tak na marginesie gdzie to zdjęcie???
Boski wyszedl! mój pierwszy w życiu chleb, naprawdę prosty - tylko czekać trzeba długo. Polecam zdecydowanie!
Świetny pomysł!!!
Pyszne, łatwe i szybkie. Miniam !! Polecam
Czy można upiec ciasto w szklanej foremce?
REWELACJA!!! Powiem szczerze robiąc to ciasto cały czas myślałam, że wyląduje w koszu... Pomyliłam się wyszło super puszyste mokre i pycha. Dodam od siebie iż ten przepis dobry jest na blaszke obragłą. Próbowałam robić na kwadratowej i gdzie niegdzie wyszło bardzo twarde, ale i tak polecam na okrągłą blaszke. Szybko i bardzo dobre. Robię do tego ciasta szybka mase z czekolady i śmietanki 30%. Dosłownie 30 min i mam wyśmienite ciacho.
Bardzo smaczne.nadziałam babeczki suszonymi mięciutkimi śliwkami z powodu braku powideł.Robi się szybciutko a je sie jeszcze szybciej.Polecam innym żarłoczkom.Pozdrawiam.