Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Wkn

(2012-11-16 15:10)

Może masz rację annuszkab, to dość stary przepis - obecnie zaczynam zawsze od wlewania mniejszej ilości płynu i uzupełniania w miarę potrzeby. Edytuję przepis i dopiszę informację o tym.

jutka72

(2012-11-16 15:06)

gesslerowa w kuchennych rewolucjach tez takiego kurczaka zaproponowala na kolacje finalowa w jednym z odcinkow. tylko to byl kurczak po kapitansku.

annuszkab

(2012-11-16 15:01)

Jak dla mnie wyjsciowa ilość wody- 2 litry, o wiele za dużo. Dałam tyle, ale przecież malutkie klopsiki i rozdrobnione warzywa długo sie nie gotują i wyszło mi tej zupy baaaardzo duzo i za mało aromatyczna przez to wyszła, ale podoprawiałam, zagęściłam i ok. Dodałam 3 100g serki topione, na tę ilość płynu wcale nie za dużo.

asiuniasia

(2012-11-16 14:47)

Fajna , smaczna,chyba jeszcze dorobię . Na stałe ląduje w ulubionych .

kola

(2012-11-16 14:27)

Bardzo fajny patent na flaczki. Zupka pierwsza klasa :-)

agusia040675

(2012-11-16 14:23)

Właśnie zacznam swoje pierwsze w życiu "pierniczenie".Ciasto już mam zarobione.Mam pytanie czy może leżakować na balkonie,pomimo przymrozków?

16Bibi

(2012-11-16 13:34)

Właśnie zrobiłam na obiad i wyszło bardzo smaczne. Super alternatywa na piątkowe (wegetariańskie) danie!

minola

(2012-11-16 13:33)

Zupka bardzo dobra .Polecam!!!

karozosia

(2012-11-16 13:16)

Przepis super:)ciasteczka wyszły pyszne ,a do tego są łatwe w przygotowaniu najważniejsze żeby dobrze schłodzić ciasto.Ja do drożdzy dodałam troszeczkę wody.Polecam wszyscy się zajadali:)

mika67

(2012-11-16 13:14)

Mamo-Różyczki pirniczek ten piekłam dość dawno bo w tamtym roku w pażdzierniku,możliwe że od tego miodu i proszku jest taki jasny.Ale w  sumie jest bardzo dobry i smaczny.Wychodzą z tego ciasta 4 duże ,grube placki na blaszki prostokątne.U mnie jak widać wersja tylko z powidłem.

Basiu19 z marcepanem jeszcze go nie robiłam,ale może komuś się uda go zrobić i pokazać na ,,wż'' bo ja w tym roku nie wiem czy dam radę, ostatnio choruję i mało piekę w tym roku.Pozdrawiam

je7mima

(2012-11-16 13:13)

Świetny pomysł!

olusia23

(2012-11-16 12:29)

dziubax wiedziałam, że będzie smakować, bo ten chińczyk jest naprawdę pyszny :) Fajnie, że skorzystałaś z przepisu :) 

ulak

(2012-11-16 12:17)

To świetnie Wikusia, cieszę się, że smakuje:) pozdrawiam

Mama - Różyczki

(2012-11-16 12:14)

Zrobiłam dzisiaj to ciasto, tylko bez białej czekolady, bo nie miałam.W przepisie różyczka zapomniała dopisać że szklanki powinny być czubate, o pojemności 250 ml , za co w jej i swoim imieniu serdecznie przepraszam, zgłoszę moderatorce żeby poprawiła w przepisie.Moja dzisiejsza zebra.

gabigold

(2012-11-16 12:07)

Bardzo pomysłowo, coś innego:)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij