Może masz rację annuszkab, to dość stary przepis - obecnie zaczynam zawsze od wlewania mniejszej ilości płynu i uzupełniania w miarę potrzeby. Edytuję przepis i dopiszę informację o tym.
gesslerowa w kuchennych rewolucjach tez takiego kurczaka zaproponowala na kolacje finalowa w jednym z odcinkow. tylko to byl kurczak po kapitansku.
Jak dla mnie wyjsciowa ilość wody- 2 litry, o wiele za dużo. Dałam tyle, ale przecież malutkie klopsiki i rozdrobnione warzywa długo sie nie gotują i wyszło mi tej zupy baaaardzo duzo i za mało aromatyczna przez to wyszła, ale podoprawiałam, zagęściłam i ok. Dodałam 3 100g serki topione, na tę ilość płynu wcale nie za dużo.
Fajna , smaczna,chyba jeszcze dorobię . Na stałe ląduje w ulubionych .
Bardzo fajny patent na flaczki. Zupka pierwsza klasa :-)
Właśnie zacznam swoje pierwsze w życiu "pierniczenie".Ciasto już mam zarobione.Mam pytanie czy może leżakować na balkonie,pomimo przymrozków?
Właśnie zrobiłam na obiad i wyszło bardzo smaczne. Super alternatywa na piątkowe (wegetariańskie) danie!
Zupka bardzo dobra .Polecam!!!
Przepis super:)ciasteczka wyszły pyszne ,a do tego są łatwe w przygotowaniu najważniejsze żeby dobrze schłodzić ciasto.Ja do drożdzy dodałam troszeczkę wody.Polecam wszyscy się zajadali:)
Mamo-Różyczki pirniczek ten piekłam dość dawno bo w tamtym roku w pażdzierniku,możliwe że od tego miodu i proszku jest taki jasny.Ale w sumie jest bardzo dobry i smaczny.Wychodzą z tego ciasta 4 duże ,grube placki na blaszki prostokątne.U mnie jak widać wersja tylko z powidłem.
Basiu19 z marcepanem jeszcze go nie robiłam,ale może komuś się uda go zrobić i pokazać na ,,wż'' bo ja w tym roku nie wiem czy dam radę, ostatnio choruję i mało piekę w tym roku.Pozdrawiam
Świetny pomysł!
dziubax wiedziałam, że będzie smakować, bo ten chińczyk jest naprawdę pyszny :) Fajnie, że skorzystałaś z przepisu :)
To świetnie Wikusia, cieszę się, że smakuje:) pozdrawiam
Zrobiłam dzisiaj to ciasto, tylko bez białej czekolady, bo nie miałam.W przepisie różyczka zapomniała dopisać że szklanki powinny być czubate, o pojemności 250 ml , za co w jej i swoim imieniu serdecznie przepraszam, zgłoszę moderatorce żeby poprawiła w przepisie.Moja dzisiejsza zebra.
Bardzo pomysłowo, coś innego:)