Bardzo pomysłowo, coś innego:)
Obiadek super! Rozpływało się w ustach,dawno nie jadłam czegoś tak pysznego!
:) Bo to zdjęcie jest tak antyczne, że aż wstyd się przyznać. Ale zaczyna mieć wartość wspomnieniową, więc jakoś brak mi odwagi na wymianę na nowocześniejsze ;P
Ten piernik jest wysmienity.Robię go co roku na Boże Narodzenie z przepisu który znalazłam w gazecie.Składniki te same,ale mój wychodzi bardziej ciemny i mokry.Możliwe że po prostu to zdjęcie nie oddaje uroku tego piernika :).Polecam ogromnie ,warty zachodu.Pozdrawiam Basia
Ciekawi mnie ile jest prawdy w tej historii o skarbie gen. Samsonowa. Pewnie jak zwykle ziarnko, może zorganizujmy wyprawę eksploracyjną, a nuż się obłowimy. Znaleźne byłoby pokaźną kwotą i na nasze reumatyczne dolegliwości, choć na trochę, starczyło by na wyjazd gdzieś w słoneczne strony. Hihihihi, marzenia nic nie kosztują, prawda?
RE..WE...LA..CJA...!!!!!!!!!!!!!!! To ciasto jest przepyszne , takie wilgotne , wczoraj upieklam i moja 6 -letnia corka tak sie nim zajadala, ze dzis musze upiec kolejna porcje :) Naprawde pyszne !!!!!!!!!!!Polecam ten przepis kazdemu
A autorce bardzo dziekuje ![]()
Ja piekę wszystkie na raz. Na dwóch rusztach oraz na dno (nie na prowadnice, tylko poniżej) wkładam blachę piekarnikową i na niej ustawiam blaszkę z ciastem
Zrobiliśmy,zjedliśmy i po brzuszkach sie głaskaliśmy
Smaczna jest.
Wróciłam do podstawowej wersji jajecznej pasty,gdzie nie dodam już żadnych kiełbas czy sera żółtego...tej prostej paście smaczku dodaje ta czerwona cebula! Niestety u mnie dwa razy robiona i dwa razy nie doczekała nawet godziny "aby smaki się przegryzły" ... czerwona cebula jest w mojej kuchni ostatnio częstym gościem..Proste połączenia zaskakują smakiem.. pozdrawiam
Szybko,łatwo i smacznie! Zrobiłam z samymi pieczarkami,bo nie miałam czasu sie bawić z grzybkami,lecz wyszły naprawdę smaczne.Polecam!
Ostatnio wzbogaciłem zapiekankę o warstwę brokułową. Ciekawe powiązanie smaków, proporcje nieco zmieniłem 400g makaronu, 2 puszki tuńczyka, opakowanie brokułów mrożonych (sparzyć przed dodaniem), cały serek topiony ziołowy. Wyszło wyśmienicie.
Idę się rozejrzeć za paczką fistaszków :)
Bogdziu, tamte ziemie kryją wiele tajemnic))Mnie mama też ganiała, bo na ściezkach, w jeziorkach znajdoalismy broń i naboje, niewypały(jeszcze z okresu i Wojny Sw.Tu to nazywało się bitwa pod TannnenbergiemI(nie mylić z Grunwaldem!).Do dzis ludzie pamietają.Itnieją takie zapomniane cmentarze żołnierzy Rosyjkich(to za cara jeszcze było) i Niemieckich.W dzieństwi sprzątaliśmy je i kładliśmy im świeczki, choć obcy byli.Tak nam kazali rodzice, bo to byli LUDZIE.Dziś wolę szukać grzybów.Ostatnio znalazlam polanę pełną rydzów!Dla mnie to skarb lepszy od skarbu gen Samsonowa))Pozdrawiam.A' pro pos-skarbu gen Samonowa, który podobno do dziś gdzieś tam jest-jezcze nikt nie znalazł))))))