Ja mam 35*28 cm. Specjalnie poszłam zmierzyć. Ja mam 35*28 cm. Specjalnie poszłam zmierzyć. I ona jest największa z tych co posiadam.
Masz naprawdę dużą blachę. Musiałabyś zrobić ciasto z 1,5 porcji
Dzięki malibu, a swoją drogą możesz podrzucić link do octu jabłkowe Twojej mamy - lub pokrótce opisać, jak go wykonać? Wiem, że gdzieś się już taki wątek przewijał, może nawet w moim skrókowym artykule ;P
Do kremu dodałam kilka kropel aromatu rumowego, a krem przepyszny. Dzięki za przepis i pozdrawiam.
Moja mama ze skórek jabłkowych robi hektolitry octu jabłkowego (wspaniały swoją drogą do marynowania mięsa).Ja jeśli tylko będę mieć skórki koniecznie muszę zrobić Twój kompot, no kto by pomyślał takie proste coś, a tak potrafi narobić smaka. Bardzo fajny pomysł ;o)
Wkn chetnie bym to zrobila,ale przepis wstawilam do polecanych i nic nie moge w tej chwili zrobic, musze czekac...
robiłam na niedziele do kawki. leciutki i pyszny
Przepraszam ,że ponawiam pytanie o wymiar blaszki bo moja duża blaszka ma 45/40 i wątpie, że masy makowej starczy mi na 3blaty chyba że się mylę to przepraszam.
Rany, jak to czytam i oglądam to sama mam ochotę na to ciacho! Dziękuję za piękne fotki i wszystkie opinie, smacznego! Niech Wam się zawsze upiecze!
Nadiu kochana, dopisz tę informację o wymiarze blachy do opisu wykonania.
A jak jest z obieraniem baklażanka? Czy ta skórka częściowo pozostawiona nikomu nie zaszkodzi?
Świetny pomysł!
Znowu Twoj jablecznik goscil na naszym stole. Krojenie jablek przyznam sie szczerze jest troche pracochlonne,ale jak sie ma pomoc drugiej osoby to wszystko idzie blyskawicznie ;) Jablecznik naprawde wysmienity :)
Oby jak najwięcej ciepłego i puchatego :)
Do tego placka uzylam blachy o wymiarach 25/34 cm, ale mozna uzyc zdecydowanie wiekszej ;
)
Ja od czasu, gdy odkryłam, że takie dobre rzeczy można robić na skórkach wyrzucam już rzadziej - albo z nadmiaru, albo z lenistwa, albo bo skórki nieładne :) Swoją drogą przydałoby się mieć konika w sąsiedztwie - pewnie by takie świeżutkie skórki wraz ogryzkami chętnie pochłaniał :D