Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

niania09

(2012-11-15 11:05)

U ciebie to chyba nic sie niezmarnuje:)

niania09

(2012-11-15 11:03)

A to dobre bo ja zawsze skórki od jabłek wyrzucam.

Busiaaa

(2012-11-15 10:37)

Masa rewelacyjna, bardzo szybko się robi a smakuje wyśmienicie. Robię ją już kolejny raz, bo tak wszyscy zachwalają :)

Pozdrawiam i dziękuję za przepis :)

Natalia27

(2012-11-15 10:27)

Przepis idealny !!

Ja dodałam dodatkowo marchewkę i czerwoną paprykę którą ugotowałam w wodzie po rybkach z dodatkiem przyprawy do ryb,wszystko przemieliłam dodałam również 3 przemielone papryczki chili pycha!!!

gosia64

(2012-11-15 10:24)

Ja tez jestem za maselkiem...

niania09

(2012-11-15 10:11)

Uwielbiam camembert na ciepło ale w odrębach jeszcze nigdy nie jadłam.

rs1107

(2012-11-15 09:15)

A ja proponuje na masełku....

 

angela

(2012-11-15 09:06)

Możesz kupić suchy mak mielony. Parzy się go tak samo jak ten w całości.

ekkore

(2012-11-15 08:08)

Trudno mi odpowiedzieć. Bo nigdy nie robiłam z masy z puszki. Nie wiem jak zachowuje się masa z puszki po upieczeniu. U mnie mak robi niejako za mąkę. Tutaj masz doprawioną masę  - więc musiałabyś pokombinować ile odjąć jajek, cukru i margaryny (na poczet tego co zawarte w masie).

A swoja drogą czy maszynka elektryczna, czy ręczna - bałagan ten sam (w taki sam sposób nakładasz mak do otworu mniej więcej tej samej wielkości. Sitka mają też podobny, jak nie taki sam, rozmiar). Tyle, że trzeba się namachać - znaczy nakręcić.

Hechler Elisabeth

(2012-11-15 06:57)

Ciesze sie, ze ktos jeszcze docenil smak tego dobrego sosu do salaty. Dziekuje za mila opinie.

Lacze pozdrowienia.

Lorena 20*

(2012-11-15 05:07)

Droga Margaret,

zrobilam to ciastko dzisiaj i wyszlo dobre. Troche inaczej zrobilam niz bylo w przepisie gdyz nie musialam robic budyniu bo mialam Krem karpatke wiec uzylam i wyszlo dobre. Nastepnym razem polecalabym dodac owoce zeby ulepszyc ciasto.

Fot. zosiek, Biszkopt Zosi
Biszkopt Zosi
85.3k
423
33
zosiek
Xavierka

(2012-11-15 01:07)

Nikt mnie nie przekona, że biszkopt z 6 jaj i niepełnej szklanki mąki wyjdzie wysoki. Chyba, że pieczemy biszkopt, np. do królewca. Do torta minimum 1,5 - 2 szk mąki bym zastosowała.

kiki1101

(2012-11-14 22:55)

Twoje ciasteczka wygladaja na bardzo kruche i bardzo smakowicie. Chcialabym je zrobic ale nie rozumiem jednego., jesli skladniki posiekam tylko nozem bez zagniatania to jaka konsystencje bedzie ono mialo, cos jak kruszonka?

rdzina

(2012-11-14 22:28)

Witam,patrzę na twoje ciasto i po przeczytaniu składników wiem że powinno byc dobre , mam pytanie czy robiłaś kiedykolwiek z maku z puszki ? nie mam elektrycznej maszynki i na pewno nie kupię nie potrzebuję jej , mam na korbę ale jak pomyślę o tym maku wszędzie...robiłam makowiec i seromak z maku z puszki ale nie mam pojęcia czy takie cienkie blaty wyjdą  z gotowego maku mogę dołożyć składniki z twojego przepisu ,widziałam również mak tylko zmielony chyba z aromatem tego nigdy nie mialam , na święta w polączeniu z piernikiem staropolskim by się odpowiednio prezentował mam nadzieje że to ten sam ''kaliber'' .

janeczka669

(2012-11-14 22:25)

Proponuję wzbogacic o sól i zioła prowansalskie.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij