Takie ziemniaczki są super, ale można je również pokroić w cieńkie talarki i zagotować w garnku około 3 minut w przygotowanej śmietanie, wlać wszystko do naczynia, na górę ser i wtedy czas zapiekania będzie ok. A sera nie trę tylko całe plastry kładę na górę zapiekanki.
gosiekb zgadzam sie z Tobą, ale coz gusta sa rozne:)
Baklavę robi się raczej z cista filo a nie z ciasta francuskiego. Chociaż efekt dośc podobny,a le to jednak nie to samo.
Mniam,mniam pyszne musi być.No i ta atmosfera pokój i radość zamieszkały,super !
Pojawił się mały problem po dodaniu żelatyny - masa się zważyła - nie czuło się tego jedząc, ale trochę nieładnie wyglądało. Niemniej jednak ciasto dobre. Powtórzę na pewno, ale z małą modyfikacją - dodam do masy o 2 czekolady więcej (razem 4).
nie wiecie, o co mogło chodzić z tą żelatyną?
Ciasto pyszne. Piekłam już kilka razy, wszysttkim smakuje. Pozdrawiam autorkę.
Kasiuniusiu, ja też Cie przepraszam, reszte Ci napiszę na pw.
Sałatka bardzo dobra , dodatkowo dodałam warstwę jajek. Polecam!!!
Dzięki :)
Ja podaję jako obiad :) Ale może być jako np podwieczorek.
Powinny leżakować
Czy te pierniczki są od razu miękkie, czy muszą "leżakować" ? :)
od kiedy sama robię masło orzechowe, jest znacznie taniej, więc i częściej ciasteczka. znakomite.
Zrobiłam jedną większą,włożyłam w środek trochę kukurydzy ale...przy krojeniu się rozlatuje i myślę,że nie ma co uzupełniać dodatkami bo tak będzie się działo za każdym razem