Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

merylu

(2012-11-10 22:28)

Cieszę się bardzo , że Wam smakuje   ja rownież jak pierwszy raz spróbowałam tej sałatki to już wiedziałam, że będzie to jedna z moich ulubionych  

Pozdrawiam i dziękuję za zdjęcia 

merylu

(2012-11-10 22:26)

Cieszę się bardzo , że Wam smakuje   ja rownież jak pierwszy raz spróbowałam tej sałatki to już wiedziałam, że będzie to jedna z moich ulubionych  

Pozdrawiam i dziękuję za zdjęcia 

domia

(2012-11-10 22:20)

Robie  te ciasteczka od X czasu. Obowiązkowo z gorzka czekoladą. ..  Orzechy zastępuje często słonecznikiem. Szybciutkie do wykonania i pyszniaste. Polecam niezdecydowanym!

bonieś

(2012-11-10 22:01)

Bardzo ciekawy przepis, jeszcze nigdy nie piekłam rolady z surowymi jabłkami. Na pewno wypróbuję, moze też  dam odrobinkę z cynamonu.

.Izulek8, mam w swoich przepisach recepturkę na roladę z prazonymi jabłkami. Trzeba do nich dodać galaretkę, żeby się sztywno trzymały.

Babeczka_piecze

(2012-11-10 22:01)

Chodziło o filet, nie o farsz. Moja pomyłka. Dziękuje, za zwrócenie uwagi.

kokarda

(2012-11-10 21:51)

pierwsze ciacho z 10ciu upieczonych w moim dotychczasowym życiu, które WYSZŁO ZNAKOMITE :D do tego meega proste w wykonaniu, nie brudzące naczyć :D po prostu mistrzostwo świata :D

rodzynka 6

(2012-11-10 21:48)

SUPER przepis!!! Moi panowie wcinali aż miło patrzeć. Przepis wylądował  w ulubionych

pwyso

(2012-11-10 21:27)

ta woda wzięła się stąd, że od jakiegoś czasu kupuję "suchą" kapustę i sam olej jej nie pomaga

Marzenka7

(2012-11-10 21:27)

Zrobiłam ogórki wg tego przepisu. Zrobiłam 10 słoików. Wyszły wyśmienite, i wyszły już także ze spiżarki. Przepis bardzo fajny bo można robić każdą ilość, nie trzeba wcześniej gotować zalewy. Robiłam ogórki z własnej grządki. Aby sobie ułatwić z marchewką, podgotowałam od razu więcej i zamroziłam. serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Ardetha

(2012-11-10 21:05)

Zrobione dziś z podwójnej porcji do sosu jagodowego; bardzo dobry przepis:) Wszyscy wsuwali, aż im się uszy trzęsły... Polecam serdecznie i dziękuję, będę wracać do Twojej receptury.

szoscio1984

(2012-11-10 20:48)

Witam. Ta nalewka w tych proporcjach to ledwo alkoholowa wyjdzie tak? Czy moze sie myle?..Pozdrawiam

szoscio1984

(2012-11-10 20:47)

Wita. Ta nalewka w tych proporcjach to ledwo alkoholowa wyjdzie tak? Czy moze sie myle?..Pozdrawiam

Mama - Różyczki

(2012-11-10 20:33)

Wspaniałe te rogale:)

gonia

(2012-11-10 20:33)

mmmm cudo! dzięki

edii

(2012-11-10 20:31)

Jastello wszystko jest ok.placki piecze się osobno,a przekłada się tak:::placek-jabłka-placek-ser-placek,chociaż ja zawsze daję pierwszy ser a potem jabłka to już wg.uznania.,,pozdrawiam(a co do placka super smakuje, a na drugi dzień to się rozpływa w ustach,)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij