Cieszę się bardzo , że Wam smakuje
ja rownież jak pierwszy raz spróbowałam tej sałatki to już wiedziałam, że będzie to jedna z moich ulubionych ![]()
Pozdrawiam i dziękuję za zdjęcia ![]()
Cieszę się bardzo , że Wam smakuje
ja rownież jak pierwszy raz spróbowałam tej sałatki to już wiedziałam, że będzie to jedna z moich ulubionych ![]()
Pozdrawiam i dziękuję za zdjęcia ![]()
Robie te ciasteczka od X czasu. Obowiązkowo z gorzka czekoladą. .. Orzechy zastępuje często słonecznikiem. Szybciutkie do wykonania i pyszniaste. Polecam niezdecydowanym!
Bardzo ciekawy przepis, jeszcze nigdy nie piekłam rolady z surowymi jabłkami. Na pewno wypróbuję, moze też dam odrobinkę z cynamonu.
.Izulek8, mam w swoich przepisach recepturkę na roladę z prazonymi jabłkami. Trzeba do nich dodać galaretkę, żeby się sztywno trzymały.
Chodziło o filet, nie o farsz. Moja pomyłka. Dziękuje, za zwrócenie uwagi.
pierwsze ciacho z 10ciu upieczonych w moim dotychczasowym życiu, które WYSZŁO ZNAKOMITE :D do tego meega proste w wykonaniu, nie brudzące naczyć :D po prostu mistrzostwo świata :D
SUPER przepis!!! Moi panowie wcinali aż miło patrzeć. Przepis wylądował
w ulubionych
ta woda wzięła się stąd, że od jakiegoś czasu kupuję "suchą" kapustę i sam olej jej nie pomaga
Zrobiłam ogórki wg tego przepisu. Zrobiłam 10 słoików. Wyszły wyśmienite, i wyszły już także ze spiżarki
. Przepis bardzo fajny bo można robić każdą ilość, nie trzeba wcześniej gotować zalewy. Robiłam ogórki z własnej grządki. Aby sobie ułatwić z marchewką, podgotowałam od razu więcej i zamroziłam. serdecznie dziękuję i pozdrawiam
Zrobione dziś z podwójnej porcji do sosu jagodowego; bardzo dobry przepis:) Wszyscy wsuwali, aż im się uszy trzęsły... Polecam serdecznie i dziękuję, będę wracać do Twojej receptury.
Witam. Ta nalewka w tych proporcjach to ledwo alkoholowa wyjdzie tak? Czy moze sie myle?..Pozdrawiam
Wita. Ta nalewka w tych proporcjach to ledwo alkoholowa wyjdzie tak? Czy moze sie myle?..Pozdrawiam
Wspaniałe te rogale:)
Jastello wszystko jest ok.placki piecze się osobno,a przekłada się tak:::placek-jabłka-placek-ser-placek,chociaż ja zawsze daję pierwszy ser a potem jabłka to już wg.uznania.,,pozdrawiam(a co do placka super smakuje, a na drugi dzień to się rozpływa w ustach,)