Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. ekkore, Utopenec
Utopenec
56.9k
425
41
ekkore
dhoine

(2012-11-10 16:08)

Zrobiłam, były troszkę inne niż te czeskie, ale to na pewno wina parówek. Na pewno nie raz wrócę do przepisu.

dhoine

(2012-11-10 16:06)

Fantastyczna! Robiłam już i samą i z dodatkami (np. boczkiem, chorizo, papryką) - zawsze wychodziła świetna.

zagaser

(2012-11-10 15:49)

moja dynia już zrobiona. Za tydzień, na niedzielny obiad otworzę pierwszy słoik. Pozdrawiam.

niania09

(2012-11-10 15:48)

Jogutowiec przepyszny i bardzo prosty. Polecam.

alexa2511

(2012-11-10 15:34)

Ciasto zrobione. Baaardzo smaczne!!! Puszyste i fajny smak.

joana30

(2012-11-10 15:20)

Ulla chyba trochę późno tu zajrzałam, dobrze, że dziewczyny pomogły 

Ale mimo to podam skład przyprawy: warzywa suszone, cukier, majeranek, papryka słodka, gorczyca, pieprz czarny, imbir, liść laurowy, ziele angielskie, gałka muszkatołowa, chili, sól.

gumcia

(2012-11-10 15:08)

SUPER sałatka!!! zrobiłam na wieczór i musiałam schować bo wieczora by nie doczekała :) dzięki za przepis - na stałe u nas zagości :)

nikozja

(2012-11-10 14:20)

Robię prawie taką samą z tym że do mięsa przy podsmażaniu daje przyprawe do gyrosa - znacznie walory smakowe podnosi

malina_a

(2012-11-10 13:36)

Wyciągnęłam babkę z piekarnika i.....prawie wcale nie wyrosła :( więc podejrzewam że w środku piękny zakalce - no cóż......... po raz pierwszy i ostatni skorzystałam z tego przepisu.

Izma73

(2012-11-10 13:24)

Syropek pyszny.Na jesienno-zimową porę rewelacja.

iwciaG

(2012-11-10 13:07)

Tego właśnie szukałam, mam kilka główek i chciałabym na targu hurtowym jeszcze kilka kupić bo są jędrne i dużo tańsze niż nawet w markecie a nie byłam pewna czy sama oliwa dobrze je przechowa. Dziękuję za ten sposób i upewnienie mnie!!!

anrubi

(2012-11-10 12:53)

                  

Moje z kawałkami dyni przeparzonej w galaretce pomarańczowej, z lukrem z kilkoma kroplami olejku pomarańczowego :) Dziękuję BOŻENKO :) Raczkuję w drożdżowych, ale wszystko udało się jak należy :) Przepis polecony przez megi :)

ange1986

(2012-11-10 11:49)

Delikatne danie, fajne dla dzieci. Córka wyjadła wszystkie małe marcheweczki z naszych talerzy :) Dziękuje za przepis

Ewela86

(2012-11-10 11:36)

Robiłam już kilka razy to ciasto i za każdym razem wychodzi lepsze;))

Gorąco polecam i pozdrawiam

megi65

(2012-11-10 11:18)

Oczywiście miałam na myśli pejzaż i podgrzybki ... Przepraszam za błędy :))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij