Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

megi65

(2012-11-10 11:15)

Po raz kolejny wróciłam do Twojego jabłeczniaka , chciałam stworzyć pejzarz jesienny  i las i poggrzybki są nawet trwa i obłoki  hmm nawet gwizadki z nieba znalazły się w '' zagajniku '' . Ciacho pyszniutkie jak zawsze .... mniaam .. )))

Fot. niki83, Amerykanki
Amerykanki
15.9k
99
6
niki83
Paulina10263

(2012-11-10 10:44)

Dobre mi wyszły.. Pozdrawiam . 

Olek

(2012-11-10 09:47)

Ciasto bardzo dobre, wg mnie lepsze po dwóch dniach - fajnie zmiękło;)

Olek

(2012-11-10 09:26)

Witam. Na jaką ilość łososia jest marynata - na dwa filety, czyli dwie porcje?. Jaką zatem wielokrotność zrobić na 2 kg łososia? Pozdrawiam

spajdermen

(2012-11-10 09:25)

co to jest farsz z łososia?

mej

(2012-11-10 00:10)

Wielkie dzieki za podpowiedz...jutro robie karkowke, oczywiscie dam znac jaki smak.

ulla73

(2012-11-09 23:12)

I znowu zrobiona ,pyszna !!! Przepis poszedł dalej,Polecam!

aga_22

(2012-11-09 22:31)

Anetko, własnie zrobiłam ciasto wg Twojego przepisu.Jestem mocno zaniepokojona bo wyszło klejące. Czy po wyciągnięciu z lodówki zmieni konsystencję? i da sie rozwałkować? Do tego ciasta nie potrzeba naprawdę jajek?

qwerty12345

(2012-11-09 22:31)

Baaardzo pyszne ciasto! Moja rodzinka nie mogła się najeść. Serdecznie polecam ; )

megi65

(2012-11-09 22:16)

Czytając punkt. 7 uśmiechnęłam się  chodzi o czystą skarpetkę ... Do 10 punktu dodaje zawsze odrobinę .. serca i nawet jak klapnie rolada jabłkowa usmiecham się serdecznie

idabella

(2012-11-09 22:12)

Mmmmmmm PYCHA.POLECAM

megi65

(2012-11-09 22:10)

I tego było mi brak ... zieloną herbatke lubię obiecuję sobie  pić częściej z plastrem limonki . Dziekuję za przejrzysty arytkuł ..

je7mima

(2012-11-09 22:07)

Makusia, cieszę się, że masz tak ciepłe zdanie o moich jeżach :-) Dziękuję!

idabella

(2012-11-09 21:57)

Blacha jest standarowa. Ja mam swojkie jajka, więc są dość duże, ale te ze sklepu jak są małe to mozna dać 5 lub 6 iłyżkę więcej mąki. Ja białka z cukrem na biszkopt zawsze ubijam bardzo długo, tak że masa wygląda jak beza dopiero potem dodaję resztę. Dzięki temu zawsze wychodzi puszysty i spokojnie przekroi się na pół. Powodzenia.

Alicja9

(2012-11-09 21:26)

Zapewniam Cię że będzie smakowało oj będzie robiłam go   :-))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij