Po raz kolejny wróciłam do Twojego jabłeczniaka , chciałam stworzyć pejzarz jesienny i las i poggrzybki są nawet trwa i obłoki hmm nawet gwizadki z nieba znalazły się w '' zagajniku '' . Ciacho pyszniutkie jak zawsze .... mniaam .. )))
Witam. Na jaką ilość łososia jest marynata - na dwa filety, czyli dwie porcje?. Jaką zatem wielokrotność zrobić na 2 kg łososia? Pozdrawiam
co to jest farsz z łososia?
Wielkie dzieki za podpowiedz...jutro robie karkowke, oczywiscie dam znac jaki smak.
I znowu zrobiona ,pyszna !!! Przepis poszedł dalej,Polecam!
Anetko, własnie zrobiłam ciasto wg Twojego przepisu.Jestem mocno zaniepokojona bo wyszło klejące. Czy po wyciągnięciu z lodówki zmieni konsystencję? i da sie rozwałkować? Do tego ciasta nie potrzeba naprawdę jajek?
Baaardzo pyszne ciasto! Moja rodzinka nie mogła się najeść. Serdecznie polecam ; )
Czytając punkt. 7 uśmiechnęłam się chodzi o czystą skarpetkę ..
. Do 10 punktu dodaje zawsze odrobinę .. serca i nawet jak klapnie rolada jabłkowa usmiecham się serdecznie ![]()
Mmmmmmm PYCHA.POLECAM
I tego było mi brak ... zieloną herbatke lubię obiecuję sobie pić częściej z plastrem limonki . Dziekuję za przejrzysty arytkuł ..
Makusia, cieszę się, że masz tak ciepłe zdanie o moich jeżach :-) Dziękuję!
Blacha jest standarowa. Ja mam swojkie jajka, więc są dość duże, ale te ze sklepu jak są małe to mozna dać 5 lub 6 iłyżkę więcej mąki. Ja białka z cukrem na biszkopt zawsze ubijam bardzo długo, tak że masa wygląda jak beza dopiero potem dodaję resztę. Dzięki temu zawsze wychodzi puszysty i spokojnie przekroi się na pół. Powodzenia.
Zapewniam Cię że będzie smakowało oj będzie robiłam go :-))