Aha -zamiast rodzynek dodałam żurawinę.Bardzą ją lubię i polecam.
Fenomenalne!Jedyną ich wadą jest że tak mało,ale przewidziałam to i odrazu zrobiłam z dwóch porcji!!!A potem dorobiłam jeszcze z dwóch a że zabrakło mi masła roślinnego i cukru pudru drugą podwójną porcję zrobiłam z połowy kostki masła i palmy i z cukru kryształu-nie różnią się!Napewno nie raz jeszcze zrobię przepis wspaniały -dziękuję!
Cieszę się, że Ci smakują! Ja zwykle robię z podwójnej porcji :)
Przepyszne ciasteczka i ten zapach pomarańczy jaki się unosi podczas pieczenia coś cudownego
. Niestety z tej porcji za wiele nie wyszło jak dla mnie i mojego jesteśmy strasznymi żałokami slodyczy.
Boskie, dosłownie boskie i o niebo lepsze niż te z piekarni!!!! Dziekuje za przepis i wszystkim polecam!!
Już powędrowały do ulubionych :)
Oj promyczku .. taka dużo to ona nie jest .. tak '' chwit '' optyczny .. Moja ulubiona stanadartowa mierzyłam od brzegu do brzegu .. 28 x 42 cm . Oczywiście cm w tą czy w tamtą strona nie gra roli .. Powodzenia .. )))
Naprawdę było pyszne :D Do tego zrobiłam kulki ziemniaczane czosnkowe i razem było rewelacyjne :D
megi kochana , zabieram się za pieczenie smakowitego sernika ... mam pytanie na jaką blachę jest ów przepis ? Widzę, że piekłaś je na dużej blaszce , ale jeśli można poproszę o wymiary :)
Dziękuję serdecznie,o to mi chodziło, mam prawie wszystkie składniki i takie dam, a reszta się obejdzie,bo też nie lubię gotowych mieszanek,a wszystko zaczęło się od domowej wegety Wkn
..
Pierwszy raz robiłam, wylądował w ULUBIONYCH :) poprostu bajka, szybki,bezproblemowy idealny na niespodziewanych gości ;) pozdrawiam
Dziekuje Makusiu, pozdrawiam!
Na pewno majeranek, papryka ostra i słodka , sól i pieprz
No i kolejne ciasteczka upieczone z Twoich przepisów. Kolejny sukces :) Ale faktycznie mało słodkie, ale osobiście mi to nie przeszkadza. Przepis zapisuje do swojego notesu, by mieć go zawsze przy sobie :)
Polecam bo też taką robię ...Czekolada z chilli idealnie rozgrzewa! ...jest wyśmienita na przemarznięcie :)