Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

reni_pi

(2012-11-09 17:46)

Aha -zamiast rodzynek dodałam żurawinę.Bardzą ją lubię i polecam.

reni_pi

(2012-11-09 17:45)

Fenomenalne!Jedyną ich wadą jest że tak mało,ale przewidziałam to i odrazu zrobiłam z dwóch porcji!!!A potem dorobiłam jeszcze z dwóch a że zabrakło mi masła roślinnego i cukru pudru drugą podwójną porcję zrobiłam z połowy kostki masła i palmy i z cukru kryształu-nie różnią się!Napewno nie raz jeszcze zrobię przepis wspaniały -dziękuję!

J.

(2012-11-09 17:41)

Cieszę się, że Ci smakują! Ja zwykle robię z podwójnej porcji :)

Karmen3

(2012-11-09 17:37)

Przepyszne ciasteczka i ten zapach pomarańczy jaki się unosi podczas pieczenia coś cudownego. Niestety z tej porcji za wiele nie wyszło jak dla mnie i mojego jesteśmy strasznymi żałokami slodyczy.

Fot. niki83, Gniazdka
Gniazdka
11.1k
191
12
niki83
agulka8204

(2012-11-09 17:14)

Boskie, dosłownie boskie i o niebo lepsze niż te z piekarni!!!! Dziekuje za przepis i wszystkim polecam!!

 

joana30

(2012-11-09 16:40)

Już powędrowały do ulubionych :)

megi65

(2012-11-09 16:39)

Oj promyczku .. taka dużo to ona nie jest .. tak '' chwit '' optyczny .. Moja ulubiona stanadartowa mierzyłam od brzegu do brzegu .. 28 x 42 cm . Oczywiście cm w tą czy w tamtą strona nie gra roli .. Powodzenia .. )))

DZASTI

(2012-11-09 16:30)

Naprawdę było pyszne :D Do tego zrobiłam kulki ziemniaczane czosnkowe i razem było rewelacyjne :D

promyczek71

(2012-11-09 16:29)

megi kochana , zabieram się za pieczenie smakowitego sernika ... mam pytanie na jaką blachę jest ów przepis ? Widzę, że piekłaś je na dużej blaszce , ale jeśli można poproszę o wymiary :)

ulla*

(2012-11-09 16:06)

Dziękuję serdecznie,o to mi chodziło, mam prawie wszystkie składniki i takie dam, a reszta się obejdzie,bo też nie lubię gotowych mieszanek,a wszystko zaczęło się od domowej wegety Wkn..

stillnox

(2012-11-09 15:45)

Pierwszy raz robiłam, wylądował w ULUBIONYCH :) poprostu bajka, szybki,bezproblemowy idealny na niespodziewanych gości ;) pozdrawiam

gosia64

(2012-11-09 15:43)

Dziekuje Makusiu, pozdrawiam!

betap

(2012-11-09 14:38)

Na pewno majeranek, papryka ostra i słodka , sól i pieprz

blackrose4u

(2012-11-09 14:27)

No i kolejne ciasteczka upieczone z Twoich przepisów. Kolejny sukces :) Ale faktycznie mało słodkie, ale osobiście mi to nie przeszkadza. Przepis zapisuje do swojego notesu, by mieć go zawsze przy sobie :)

heiworth

(2012-11-09 14:18)

Polecam bo też taką robię ...Czekolada z chilli idealnie rozgrzewa! ...jest wyśmienita na przemarznięcie :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij