Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

bogna_lesniak

(2012-11-09 13:52)

super

heiworth

(2012-11-09 13:50)

Ulla* może pomogę ...ja bardzo rzadko używam gotowych mieszanek przypraw ...jeśli muszę mieć jakąś gotową przyprawę to szukam w necie ...tu podaję przykładową mieszankę znanej firmy ....sooory ale mam problemy z aktywnością linka ...

http://prymat.pl/produkty/lista-przypraw/przyprawa-do-flakow/

ulla*

(2012-11-09 13:39)

Co dać w zamian (nie mam takiej kupnej przyprawy do flaczków), może z opakowania ktoś mi wyczyta,co wchodzi w skład takiej przyprawy?może mam pojedyńcze zioła w domu...dzięki, robię zupkę na jutro...zapowiada się pysznie!

leszek

(2012-11-09 13:14)

W jakiej formie pieczesz biszkopt chodzi mi o wielkość.bo w składnikach na biszkopt jest tylko kisiel cytrynowy i 4 łyżki mąki i po upieczeniu należy go przekroić na dwie części.Chyba to musi być malutka forma?

attena07

(2012-11-09 13:01)

Sałatka szybka w wykonaniu i naprawdę smaczna,nie dodałam natki pietruszki a mimo to była dobraPolecam wszystkim i pozdrawiam

attena07

(2012-11-09 12:45)

Zrobiłam na próbę,bo łatwe w wykonaniu i jakie było moje zdziwienie,bo nawet mężowi smakowało.Dziękuję za przepis.Nam też przypomina smak dzieciństwa.Pozdrawiam

bogna_lesniak

(2012-11-09 12:44)

przepyszne ciasteczko robiłam juz tyle razy i biszkopt robiłam z innymi masami poprostu super ocena 6******

Fot. Dank@, Kukułka
Kukułka
55.9k
765
49
Dank@
attena07

(2012-11-09 12:37)

Ciasto pyszne ,zrobiłam na imieniny męża,wszyscy się zachwycali.Przepis ląduje w ulubionych.Dank@ dziękuję za  rewelacyjne ciasto i pozdrawiam

ANIK78

(2012-11-09 11:55)

Szarlotka skonsumowana i oznajmiam, że przepyszna! Do ciasta dałam mąkę krupczatkę i masło, bo nie miałam margaryny - wyszło kruche i b.dobre. Do jabłek (mus własnej roboty ;)) dodałam cynamon. Lukier dodał słodyczy całemu ciastu, bo środek jest dość kwaśny. Przepis na stałe wchodzi do mojej książki kucharskiej ;), a autorkę przepisu serdecznie pozdrawiam i dziękuję.

eve120

(2012-11-09 11:38)

Robiłam już wersję pomidorową i koperkową tego sosu a dzis wyprubuję grzybowy.

karlita

(2012-11-09 11:34)

a to moje ostatnie dzieło.... na 50tkę do znajomego

anik_p

(2012-11-09 11:20)

Wyszły całkiem niezłe :) zrobiłam z pieczarkami i wszystkie zjedliśmy :) ląduje na stałe w przepisach :)

makusia

(2012-11-09 11:13)

Gosiu, w skład  tej mieszanki wchodzi kukurydza, papryka, czerwona fasolka, marchewka i groszek. W nie których nie ma marchewki w składzie;)   

macha17

(2012-11-09 10:56)

pycha

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij